Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

işte bu ya... gel bakıyım şöyle yamacıma sen benim :öp:

geldim geldim :D 

bence focus golf astra üçlüsünün birbirne kayda değer bir üstünlüğü yok zaten. ben golfu pahalı olduğu için sevmezdim, bi tıkta sportif sürüşte focusun gerisinde kalıyor bence. Ben focusu alırken golf 7 daha meydanda yoktu 6 da bir miktar daha pahalıydı, beklemeye değmez demiştim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu anda özellikle şirketler ciddi bir yenileme telaşındalar. Hem vergiden düşme şansları var, hem de gelecek yılki göreceli yüksek MTV'den kaçınma arzusu. 

Enflasyon hızla çift hanelerde yükselir ve ekonomi kötüleşirken döviz durmayacak, fiyatlar da artmaya devam edecek.

Ancak piyasada genel anlamda alım gücü düşeceğinden satışlar azalacak. 

Bu öncelikle ikinci elde fiyatlarda düşmeye neden olacak.

Adam o fiyatı istiyor da satabiliyor mu?

Ya da gerçekte satış fiyatı pazarlık sonrası ne oluyor, hiç birimiz bilmiyoruz.

Kendi adıma benim bugünkü fiyatlarla sıfır C sınıfı almam çok zor ve mantıksız görünüyor. 

Bu durum bence oldukça fazlamız için geçeli olacak.

Bu nedenle ben de Cenk'e katılıyorum, arabam beni bırakana kadar ben onu kolay kolay bırakmam.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Servet Ö. yazdı:

Tovbe bismillah nolmus sana yaa. Kotu Mitsubishi turbonu da al git burdan.

MK4 Focus gelsin bu kadar fazla yüklenmem... Ama mevcut donanıım ve motor kombinasyonları ile giydiririm içim rahat biçimde. Ben çektim o şanzımanlar atmosferik motoru beeeeen, sizden öğrenecek değiliz giydirmeyi :kıhkıh::kıhkıh::kıhkıh:

Turbo konusunda haklısın, yardım sandığı kurup RSA'nın hibrit turbosunu alıcam, kafaya koydum hedef 2020 :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, okan ali yazdı:

1.6 tdci de 133 bin tl olmuş şaka gibi :)

geçen sene bu zamanlar yanliş hatırlamıyorsam mtv zammı öncesi 94 95 bin civarıydı..

Şaka değil 1 kuruş indirim ile 124 bin lira oluyor :) 'Sene sonu 10 bin lira indirim var gel vatandaş' çabasıdır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Şaka değil 1 kuruş indirim ile 124 bin lira oluyor :) 'Sene sonu 10 bin lira indirim var gel vatandaş' çabasıdır. 

Buda yanlış bence, kandırma gibi birşey.. 2-3 bin tl neyse'de 10 bin saçma olmuş ama yinede çok 124 bin tl'de :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
05.12.2017 - 16:40 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Şu anda özellikle şirketler ciddi bir yenileme telaşındalar. Hem vergiden düşme şansları var, hem de gelecek yılki göreceli yüksek MTV'den kaçınma arzusu. 

Enflasyon hızla çift hanelerde yükselir ve ekonomi kötüleşirken döviz durmayacak, fiyatlar da artmaya devam edecek.

Ancak piyasada genel anlamda alım gücü düşeceğinden satışlar azalacak. 

Bu öncelikle ikinci elde fiyatlarda düşmeye neden olacak.

Adam o fiyatı istiyor da satabiliyor mu?

Ya da gerçekte satış fiyatı pazarlık sonrası ne oluyor, hiç birimiz bilmiyoruz.

Kendi adıma benim bugünkü fiyatlarla sıfır C sınıfı almam çok zor ve mantıksız görünüyor. 

Bu durum bence oldukça fazlamız için geçeli olacak.

Bu nedenle ben de Cenk'e katılıyorum, arabam beni bırakana kadar ben onu kolay kolay bırakmam.

2016 ve 2017 de iki defa aracımı yenilemeye yeltendim ama her yeltenişimde ciddi kur farkı ve vergi zamlarına çattım. B segmenti tam dolu benzinli Fiesta bile 100000 ₺ üzerindeyken, değil C segmenti B segmentine bile kıyıp para vermek bana mantıklı gelmiyor. Ben de @Cem Boneval abimizi gibi, arabam beni bırakana kadar veya fiyatlar konusunda (pek inanmasamda) bir fırsat penceresi yakalayana kadar onu bırakmayı düşünmüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.