Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

ne kadar peki yüzde olarak? 2-3-5? Arabaya has değer kaybından çok fazla yukarıyı çıkamaz çünkü mantıklı bir makas olmaz. Bu yüzden bahsi geçen şey sadece hissiyat :D Paranın değer kaybının yanından diğeri devede kulak özetle. Zor iş değil euro farkını buna da ekleyin görün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu durumda ben arabamı buldum
astraopc.PNG.65d9ade266c11323b1daa793f50510ce.PNG
Elveda Ford...

Arkadaşıma aldırdıım. Şuan için alınabilecek en mantıklı araba sunduğu donanım ve motor seçeneği ile.
Ayrıca daha düşük bütçeliler için benzinli atmosferik olarak alınabilecek en iyi arabada opel astra sedan edition plus paket.
Öyleki onuda babama ocak ayında 55.500₺ ye aldım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
araba prim yapmadı yavv. aynı paraya satılıyor. Sadece 2.el fiyatı ile sıfır fiyatı arası makas açıldıkça açılıyor [emoji20] 

İyi tarafından bakarsak, trafikte adam 135 bin saymış focus dizel otm. almış konuşması geçecek :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, H. Cenk yazdı:

araba prim yapmadı yavv. aynı paraya satılıyor. Sadece 2.el fiyatı ile sıfır fiyatı arası makas açıldıkça açılıyor :( 

Aynı parayamı satılıyor ? Cenk abi piyasadan haberinmi yok, yoksa bizi tiii yemi alıyosun :) 

Sıfır ve ikinci el arasında elbette rakamsal olarak bir fark olacak, ama bu değer kaybettiği manasına gelmez.

Eskidendi o, şuan sıfır fiyatı nasıl yükseliyorsa ikinci elide aracın durumuna göre mantıksal oranda yükselmektedir.

Meraketme kaybın yok:sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 otomatik tit yaklaşık 121 kaça veriyorlar acaba.

golf comfortline (+sürüş konfor paketi+ışık paketi+cam tavan) listesi 118 sanırım, eski fiyattan 107ye verdiler. bu koşullarda focus almak için ciddi fanatik olmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk yazdı:

Benim acilen bir 10 bin TL ayarlayıp Navimex multimedya taktırmam, almanyada 17 " BBSleri , amariganyadan LED stopları getirtip takmam lazım.  Bonus olarak altı düz direksiyon son işlem ... Sonra hurdalığa kadar araba bende :) 

100bin tlyi hurdalığa atmak ? hmmm

Ağanın eli tutulmaz ne diyelim :D:D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

1.0 otomatik tit yaklaşık 121 kaça veriyorlar acaba.

golf comfortline (+sürüş konfor paketi+ışık paketi+cam tavan) listesi 118 sanırım, eski fiyattan 107ye verdiler. bu koşullarda focus almak için ciddi fanatik olmak lazım.

işte bu ya... gel bakıyım şöyle yamacıma sen benim :öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.