Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

sıfırların değil 2. ellerin fiyatı düşer mi?

Arz talep'e bağlı olur sanırım o :) eğer makyajlı tutarsa haliyle bu versiyon biraz saf dışı kalabilir ama bu durum dikkat çekici düşüş olur mu? Sanmam. Bilemiyorum. Bilen varsa veya tecrübeli arkadaş onların yorumunu alalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat ekstra olarak düşmez. Yenisi yüksek olur sadece :) 2012 aracı şimdi satsam aşağı yukarı aldığım fiyata satarım. Ülkede ki genel ortam eski yıllardaki enflasyonist ortama doğru kayıyor. Aldığın malı bir iki sene sonra aldığına verebiliyorsun. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Bugün yeni - eski focus fiyatları gelebilir. 

EDİT: Eskiler güncellendi.

1.6 Dizel Titanium 3.000 tl indi.

Tüm benzin seçenekli Titanium ise 600 tl indi.

gayrı resmi de olsa yeni focustan haber yok mu ?

Bak polo yarın iniyor. Çarşamba parasını vereceğim sonra geri dönüşü yok :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gayrı resmi de olsa yeni focustan haber yok mu ?

Bak polo yarın iniyor. Çarşamba parasını vereceğim sonra geri dönüşü yok :(

Sorayım tekrar, şansımıza :)

Ayrıca artık bu saatten sonra bunlara bir kaç lira ekleyip tahmin etmek çok zor değil gibi, önceden şu kadar diye bir fiyat çıkarmıştım sanırım 3.000 felandı unuttum şimdi bulursam netleştiririm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende onu soracaktım, renk ve fiyat nedir (polo için) :)

Opak beyaz 1.2 comfort manüel liste fiyatı 45700+sigorta. bana 43800+sigortaya veriyorlar. Kesinlikle hediye vermiyorlar. (golfte ilk bakım ücretsiz hediyesi vermişlerdi. 450 TL falan ama bunda vermediler) . Başka bayii aynı arabaya 44000+s,gorta verdi. DHde baktım 43650+sigortaya alan var. 

Hazır opsiyonlu beyaz var 47000+sigortaya onda sis farı, cruise, far yağmur sensörü kararan ayna, ekranda izlenen ön arka park sensörü var ama gereksiz dedik almadık. 

Bir tane de başka bayide metalik gri var 44950+sigorta. 

Sorayım tekrar, şansımıza :)

Ayrıca artık bu saatten sonra bunlara bir kaç lira ekleyip tahmin etmek çok zor değil gibi, önceden şu kadar diye bir fiyat çıkarmıştım sanırım 3.000 felandı unuttum şimdi bulursam netleştiririm

Kaan da söyledi. güncele 1000 lire ekle bulursun dedi. Ama donanım değişikliği olduğu için tahmin etmek zor. mesela tit+xenon için ben güncel tit+Xpaket fiyatına mı 1000TL ekleyeceğim.. Bir de "bu 1.6 angajmanı bizi çok bağlıyor.  1.6 benzin satılsın diye 1.0 ekstra pahalı satılıyor" dedi. "Normalde hakkı bu değil çok daha ucuz olması lazım"  dedi.

İşte sen 1.0ı pahalı yaptığını kendin bile söylersen vatandaş gidip 1.2 tsi alır tabii. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan da söyledi. güncele 1000 lire ekle bulursun dedi. Ama donanım değişikliği olduğu için tahmin etmek zor. mesela tit+xenon için ben güncel tit+Xpaket fiyatına mı 1000TL ekleyeceğim.. Bir de "bu 1.6 angajmanı bizi çok bağlıyor.  1.6 benzin satılsın diye 1.0 ekstra pahalı satılıyor" dedi. "Normalde hakkı bu değil çok daha ucuz olması lazım"  dedi.

İşte sen 1.0ı pahalı yaptığını kendin bile söylersen vatandaş gidip 1.2 tsi alır tabii. 

Hayır, x paketi unut abi öyle bir paket olmayacak zaten.

Titanium + 2.700 tl de (xenon bundan ucuz afl olmaz golf ve astra'yı biliyorsun 2800 3300 arası)

Senin istediğin arabanın nakit liste fiyatı 66.000 tl'yi bulur.

-1.600 lira fark var ama Avrupa'da da 500 euro-pound var haliyle bize özgü değil ona yapacak bişey yok, satıştan kalkması lazım onu da powershift olduğu için hayatta yapmazlar diğer otomatikler gelene kadar. Aralarında aktif ızgara - ss de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opak beyaz 1.2 comfort manüel liste fiyatı 45700+sigorta. bana 43800+sigortaya veriyorlar. Kesinlikle hediye vermiyorlar. (golfte ilk bakım ücretsiz hediyesi vermişlerdi. 450 TL falan ama bunda vermediler) . Başka bayii aynı arabaya 44000+s,gorta verdi. DHde baktım 43650+sigortaya alan var. 

Hazır opsiyonlu beyaz var 47000+sigortaya onda sis farı, cruise, far yağmur sensörü kararan ayna, ekranda izlenen ön arka park sensörü var ama gereksiz dedik almadık. 

Bir tane de başka bayide metalik gri var 44950+sigorta. 

Hayırlı olsun, hangi bayiden aldın, Golf sordunmu hiç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, hangi bayiden aldın, Golf sordunmu hiç.

Golf sordum. Midline hiç yok en erken aralık. Bir tane high 1.4 var metalik kırmızı. O namussuzu da high+adaptif led+renkli yol bilgisayarı ile isterim . ST 2014 böyle sipariş almam dedi , 2015 de bana çok geç. [emoji12]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.