Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni İmaj

Önerilen Mesajlar

Çok özendiğiniz ve masraftan kaçınmadığınız ortada...

Beklentilerinizi de karşılamış olmalı ki paylaşıyorsunuz.

Gerçekten de iddialı ve etkileyici olmuş.

Benim zevkime çok hitap etmese de beğenmem mümkün.

Ancak beni rahatsız eden şeyler de var, hepsinin temelinde de işlevselliğin görselliğe feda edilmesi yatıyor.

Ön spoyler aşırı büyük ve aerodinamiye olumlu etkisi olduğundan çok kuşkuluyum. 

Jantlar büyük ve ince lastikler ve çamurluk dışına taşma nedeni ile hem sürtme sorunu olacak, hem de ciddi konfor kaybı, ıslakta kızaklama riskinde ciddi artış ve yolda izlerin peşinden gitme gibi sorunlar yaşatacaktır. 

Tabii kullanacak olan sizsiniz, ben sadece olası olumsuzlukları hatırlatmak istedim.

Keyifle kullanmanız dileği ile...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ancak beni rahatsız eden şeyler de var, hepsinin temelinde de işlevselliğin görselliğe feda edilmesi yatıyor.

Jantlar büyük ve ince lastikler ve çamurluk dışına taşma nedeni ile hem sürtme sorunu olacak, hem de ciddi konfor kaybı, ıslakta kızaklama riskinde ciddi artış ve yolda izlerin peşinden gitme gibi sorunlar yaşatacaktır. 

Tabii kullanacak olan sizsiniz, ben sadece olası olumsuzlukları hatırlatmak istedim.

Arkadaşlar 50 km/h'dan yukarı çıkmıyormuş :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye 

Önde plakasız geziyor yani :) Lütfen bundan sonra insanları kandırmayın hiç gerek yok....

Burada hiç bir şey gözden kaçmaz :)

Fotoğrafın orjinalini vereyim size hem daha kaliteli :yeah:

Fazlası: http://pinsta.me/frdrrari

post-1-0-72409200-1429453091_thumb.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabanın zaten konusu vardı ve biz de yorumlarımızı orda da yapmıştık .yeni konuya ne gerek vardı ki . Focus mühendisleri görse bunu bence geri bile almaz . Amblemi söker üzerinden. Yazık olmuş .

taner eviş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi senin yorumlarına hastayım :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.