Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi Ve Fotoğraflar)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

torpido kapağını bi sallayın bakalım nasılmış ?

Hocam benim mondeonun torpidoda sıkıntı yok fakat söylediğiniz problem test aracında vardı,başka arkadaşlarda belirtmiş

Genel görüş bildirebilirim bu konuda ''olmamalı''

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat güzel, bu arabayı passat ile kıyaslamak istemiyorum ama tek rakibi o var o yüzden kıyaslanırsa 2.0 TDi CR'den aşağıda konumlanmış, bu arabayı neden passat ile karşılaştırmak istemediğime gelince; Vignale'nin ayrı bir yeri olacak, özel ilgi, özel servis hizmetleri, konaklama, ulaşım vs.. gibi özel VIP hizmetleri olacak ve Ford bunu bu araca özel bir konsept olarak sunma çabası içinde görünüyor, umarım başarır ve devamı gelir. (bkn. Vignale kapıdan girdiğinde tüm servis çalışanları hazır ola geçecekler :D)

Sonuç olarak piyasa geneline baktığımızda kaliteli 2.0 arabalar fiyat olarak zaten 150k ve üzeri olarak konumlanacak o yüzden Vignale özellikle ayrıcalık isteyenler için iyi bir seçenek olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...
4 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

NTV'de "Arka Koltuk" programında Vignale kullanılmıştı. Araba her şeyiyle "Ben burdayım."diyordu. 

Aynen bende izlemiştim.. ama yakup'un dediği gibiyse prestij olayı.. Kalite isteyene kalite var demek için ama o kadar parayada adam bmw audi vs  alır ya neyse :D hayırlısı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

NTV'de "Arka Koltuk" programında Vignale kullanılmıştı. Araba her şeyiyle "Ben burdayım."diyordu. 

O sponsorlukla verilmişti program bitince o arabayı sürdüm ben de :D Videosunu da yüklemiştim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

İzleyeyim hemen. Yola focuslada var mı?

--5 dakika sonra eklendi--

Yoksa youtube'ta mı?

Yeap, her yerde :D 

https://anasayfa.focusclubtr.com/mondeo-2-0-tdci-vignale-test-surusu-turkce-inceleme/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi Ve Fotoğraflar) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.