Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 Mca Trend X Küçük Modifikasyonlar (Multimedia/kol Dayama/kromaj)

Berat Gür

Önerilen Mesajlar

Aracınızı güle güle kullanın Berat Bey...

Multimedya Focus 3 ile aynı mı acaba? Yoksa 3,5 için mi tasarlamışlar?

Bir de multimedia ile gelen kapı kilidi tuşu çalışıyor mu?

Teşekkür ederim engin bey.

Multimedia focus 3 e takılan ürünün aynısı klima mazgalları farklı ve ayrı bir soket daha takılıp öndeki kapı kilit tuşuda aktif hale getirildi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Bey, bu ürünü serviste bilmiyorlar, cyclone sitesinde ben göremedim... Siz nerden buldunuz acaba?

Cyclon'a Telefon ile ulaşın lütfen.   Yakında serviste de yer alır biraz sabırlı olmak lazım.

Eski kasa için bu media olayları 1 sene sonra falan geldi hemen serviste yerini almadılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kol dayama kaç para aldınız ve foto da yüksekmiş gibi görünüyor

kol dayama 350 tl ye yapıldı işçilik dahil.orjinal kol dayamadan daha rahat ve kullanışlı şehir içi aktif vites kullanılabilirken dahi kolunuz dayamanın üzerinde oluyor yükseklik ileri geri ayarlaması var ben her an kolumu yasladığım için  yüksek tuttum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Selamlar güzel bir çalışma olmuş güle güle binin inşallah. Yalnız bir sorum var mümkünse yardımcı olsursanız sevinirim. Bu hafta malatyaya gelme düşüncem var. acaba kolçak işini nerede  çözdünüz. bilgi verirseniz bende geldiğimde almayı düşünüyorum. kolay gelsin...

İlker Mert tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar güzel bir çalışma olmuş güle güle binin inşallah. Yalnız bir sorum var mümkünse yardımcı olsursanız sevinirim. Bu hafta malatyaya gelme düşüncem var. acaba kolçak işini nerede çözdünüz. bilgi verirseniz bende geldiğimde almayı düşünüyorum. kolay gelsin...

Teşekkür ederim.Malatya Ford ılıcak yetkili serviste yapıldı İlker bey. Berat Gür tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ambiente Merhaba. Hayırlı olsun. Navitech hakkinda bir sorum olacak.

Bugün Kayseri Ünal Ford'da 2015 focusa bir Cyclon montajına şahit oldum. Cyclon ile beraber direksiyondan kontrol edilebilen sesli komut, arama vb özellikler geldi. bunlar Navitech'le beraber geldimi aracınıza ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

klima mazgalları sonradanmı aldınız orjınalınde gumus serıt vardı ? bende bu ay NX-251Y  yada cyclone yenı kasalar ıcın olanı agustos gıbı ellerınde olacakmıs onu almayı dusunuyorum ek olarak cıhaz kendını resetlıyormus bı kac yerde okuduguma gore cıhazda resetleme sorunu var dıyorlar ?

Cansever Çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.