Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 Mca Trend X Küçük Modifikasyonlar (Multimedia/kol Dayama/kromaj)

Berat Gür

Önerilen Mesajlar

Selamunaleyküm.3 ay kadar önce almış olduğum arabama yavaş yavaş kendimce birşeyler yapmam gerektiğini düşünüp servisin yolunu tuttum.2.5 aydırlı navitech den parça bekliyordum ve sonunda geldi ve montajını sağolsun servisteki arkadaşlar halletti.Tüm yaptığım işlemler Malatya ford ılıcak yetkili servisde yapılmıştır.Multimedia navitech 232 r modeli,kol dayama ford un kendi kataloglarında görmüş olduğumuz ürün,cam çıtaları ve kapı kolu kromajları omsa line,kromajlı rüzgarlık ise sunplex markadır.Kol dayama vidalama sistemi ancak kesinlikle orjinal kol dayamalı konsol yaptırmayacaksanız şiddetle bu ürünü tavsiye ederim çünkü vida sistemi contalı ve gerçekten hiç esneme ses yapma gibi bir sorunu yoktur ve ayrıca vida gizleme kapaklarıylada vidaları gizleyebiliyorsunuz.İnşallah beğenirsiniz diye tahmin ediyorum tüm yorumlarınızı ve eleştirilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.Sırada yapılacak işlemler ise body kit seti yapılacak ve ön ızgara titanium ızgarası sipariş verilecektir.Saygılarımı arz eder hepinize teşekkür ederim.

post-7880-0-76179200-1429020086_thumb.jp

post-7880-0-71543800-1429020092_thumb.jp

post-7880-0-24469500-1429020124_thumb.jp

post-7880-0-15861300-1429020184_thumb.jp

post-7880-0-56340000-1429020188_thumb.jp

post-7880-0-96053800-1429020197_thumb.jp

post-7880-0-69258500-1429020206_thumb.jp

post-7880-0-27056500-1429020242_thumb.jp

post-7880-0-77801600-1429020250_thumb.jp

post-7880-0-31190500-1429020308_thumb.jp

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın.Navitech fabrika ayarlarına dönme sorununu çözmüş mü araştırdınız mı?Aynı cihazı ben iade ettim.3 adet cihaz takıldı.1 tanesi elektrik kaçağı yapıyordu.O çözüldü ama arkasından takılan 2 cihazda her kontak kapatmamdan sonra fabrika ayarlarına döndü cihaz.Bir türlü düzelmeyince iade edip cyclone marka cihaz almıştım.Güzel günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın.Navitech fabrika ayarlarına dönme sorununu çözmüş mü araştırdınız mı?Aynı cihazı ben iade ettim.3 adet cihaz takıldı.1 tanesi elektrik kaçağı yapıyordu.O çözüldü ama arkasından takılan 2 cihazda her kontak kapatmamdan sonra fabrika ayarlarına döndü cihaz.Bir türlü düzelmeyince iade edip cyclone marka cihaz almıştım.Güzel günlerde kullanın.

Çok teşekkür ederim doğan bey.Eko ayarları ve tarih ayarlarını yaptım şimdilik kapatıp açmada sıfırlama hatasıyla karşılaşmadım.Muhtemelen güncelleme ile düzeltilmiştir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın.

İlgi duyduğunuz ve özendiğiniz belli, tadını çıkarın.

Yoruma gelince, Navitech üitesi büyük ekranı ve kullanım kolaylığı ile olumlu bir geliştirme. Ses kalitesinde fark hissettiniz mi merak ettim.

Cam çıtaları zevk meselesi, yakışmamış diyemem, kapı kolları da öyle, ben yaptırmazdım.

Rüzgarlıklardan ise hiç hoşlanmıyorum.

Pratik yanı olabilir mi, ama asla takmam.

Kolçak orijinali görünümünde olmasa bile sağlamlığı ve işlevselliği ile öne çıkıyor.

Arkadan bakmamak koşulu ile güzel.

Beyaz HB favorim!

Biraz da sürüşünü anlatın... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullanın.

İlgi duyduğunuz ve özendiğiniz belli, tadını çıkarın.

Yoruma gelince, Navitech üitesi büyük ekranı ve kullanım kolaylığı ile olumlu bir geliştirme. Ses kalitesinde fark hissettiniz mi merak ettim.

Cam çıtaları zevk meselesi, yakışmamış diyemem, kapı kolları da öyle, ben yaptırmazdım.

Rüzgarlıklardan ise hiç hoşlanmıyorum.

Pratik yanı olabilir mi, ama asla takmam.

Kolçak orijinali görünümünde olmasa bile sağlamlığı ve işlevselliği ile öne çıkıyor.

Arkadan bakmamak koşulu ile güzel.

Beyaz HB favorim!

Biraz da sürüşünü anlatın... :)

Cem bey öncelikle nacizane yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.

Ses kalitesi eko ayarlarını yaptıktan sonra gayet güzel diyebilirim.

Kapı kolları ve cam çıtasına gelince dış aksam çok sade durduğu için biraz oynamak istedim açıkcası.

Siz tecrübeleriniz ve bilgilerinizle bizleri aydınlatan ve en iyisini bilen bir kişi olduğunuz için kesinlikle bulunduğunuz ortamda focusun sürüş konusunda bilgi veremem keyif verici ve güvenli diyerek kısa kesiyorum :)

Berat Gür tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun kardeş cam çıtaları, rüzgarlık ve kapı kolları çok yakışmış.

Teşekkür ederim Şükrü bey beğendiğinize sevindim.

Hayırlı olsun Berat kardeşim. Bu haftasonu ben de Ilıcak Ford'a 15bin bakımına gideceğim. Kolçak maliyetini merak ettim. Bir gün Malatya'da görüşelim. Keyifli sürüşler...

Çok teşekkür ederim Mustafa bey.Kolçak işçilik dahil 350 ytl ye yapıldı.Bende memnuniyetle görüşmek isterim sizinle.Hoşçakalın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, güzel araba. Fakat sormazlar mı ne ara aldın ne ara sıkıldın da ekledin/değiştirdin diye sormadan edemiyorum.

Çok fazla detay vermeyeceğim fakat şu arabaya yapılanlar benim gözümde doğru bilinen yanlışlar kategorisine girer muhtemelen. Sen beğendikten sonra bize laf düşmez tabi.  :sofeer:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.