Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Ford Mondeo Gizli Çekim (İç-Dış Ortada)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Güncel versiyonun kıtalardaki çıkış tarihlerine bakılırsa, makyajlı mondeo tarihleri muhtemelen bu şekilde olur..

2015 sonu, 2016 başı Amerika

2016 sonu, 2017 başı Uzakdoğu

2017 sonu, 2018 başı Avrupa

İyi de bu istenilerek yapılan bir şey değildi. Mutlaka mesafe daraltılacaktır.

2017 dediğim gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de bu istenilerek yapılan bir şey değildi. Mutlaka mesafe daraltılacaktır.

2017 dediğim gibi.

Amerikada 2017'ye kalacağını sanmıyorum. Zaten gizli çekimler başladı ise, 5-6 ay sonra fuarlarda görmeye başlarız demektir. Ben şahsen en geç 2016 başında Amerikada çıkar diye düşünüyorum. Avrupa için 2018'i beklemeyebilirler belki, 2017 içersinde herhangi bir tarih olabilir de. Tabi satışların durumu, dünya ekonomisi, ford merkezin kararları vs bir çok etken var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Ford iyi hoşta şu makyaj işine bir hal çare lazım. 

2 hafta önce mondeo testine gittik babamı passat'tan zar zor döndürerek mondeoya ikna ettim. Şimdi mondeo aldım diyelim, yahu kardeşim neden gözüme makyajlısını sokuyorsun daha yeni aldık ! 

Aynı şeyi focus ta yaşadık, gittik beğendik aldık 2 sene geçmeden hoop makyaj. Bir de ford'un makyajı da makyaj.. Yani sanki yeni kasa gibi görünüyor namussuzlar + donanım ekliyorlar vs vs.. E enayi miyiz biz kardeşim? 

Ford hariç diğer bütün markalar sessiz sedasız sade makyajlarla eskiye düşen kasalarının güncelliklerini bozmuyorlar yani daha düzgün bir tabirle çok fazla radikal değişim olmuyor bkz. Passat. 11 senedir adamlar aynı kasayı çekiştirip uzatıp satıyorlar. 2004 modeli bile hala göze geliyor, hala aynı.

Ciddi ciddi 1-2 ay içerisinde mondeo düşünüyorduk malesef 2017 ye kaldı.

Buğra T. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O halde düşünmeden Passat alınız dert bu ise :) Gönlü zorlamaya değmez.

Mondeo'nun bugünki durumu Ford'un genel yaptıklarından farklı o yüzden belaltı vurmak ayıp olur. Nedenlerini 2 yıldır oldukça fazla konuşmuştuk. Bu Mondeo 2012 başında tanıtıldı unutmayalım :yeah: SADECE Avrupa müşterisi beklemek zorunda kaldı. Kaldı ki değişikliklerin major değil minor olması bekleniyor gibi gibi; benim öngörüm Vignale detayları...

Diğer konulara gelince Ford keyfi için bunları yapmıyor eğer model beğenilmez ise fazla değişmez eğer model beğenilmiyorsa model derhal değişiyor. 

Değişmeyen bir çok model göstermek mümkün en basit örneği F1 ve F1.5

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman suçlusu otokoç ötesi de yok. Şunun şurasında ne kalmış ki az bekle makyajlı getir bari :) ... Sadece bu da değil 2012 ile 2013 modelin veya 2014 modelin eksik fazla donanımları var, kınanacak bir durum bu...  İyi bir marka olmak demek arabaları iyi yapmak değil, stabil bir şekilde üretim yapıp onu destekleyebilmek. 

2013 te focus titanium aldım 12 de olan bir sürü özellik yoktu, normalde tam tersi olur :) Allah var arabadan memnun kaldık, arabadan çok servisten memnun kaldık. Ford iyidir hoştur dedik yine ford a yöneldik.. Konuyu iyiki gördüm, ölmüşlerinize rahmet.. 

Piyasadaki D segmentinde olan çoğu model passattan daha iyi ama bu ve bu tarz sebepler mecbur passata yöneltiyor insanları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değişik bakış açısı, saygı duyarak; focus'un örneği farklı ve hatalı bilgileriniz var. Uzatmanın anlamı yok sitemizi okuyup düzenli takip etmeniz yeterlidir.

Otosanın hatası demek de ayrı bir bakış açısı değişik bir tarz :) Siz durumu değerlendirin yeter, yarın firmanın batmayacağını nerden bilebiliriz. Passat'ı tercih etme sebebi sadece Mondeo'nun veya Ford'un dengesizliği ise tebrik ederim sizi güzel tespit :) Ama o kadar basit olsa keşke.

Olur ya bir gün Profil fotonuzu tamamlayıp buluşmalarımıza gelirseniz belki daha fazla bilgi alabilirsiniz.

He bu arada, suçlu dediğiniz firma belki bu sebeple bir çözüm bulmuştur ama sizin haberiniz yoktur;     http://www.focusclubtr.com/topic/10101-yeni-mondeo-sahiplerine-müjde-aracınız-değerleniyor/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman suçlusu otokoç ötesi de yok. Şunun şurasında ne kalmış ki az bekle makyajlı getir bari :) ... Sadece bu da değil 2012 ile 2013 modelin veya 2014 modelin eksik fazla donanımları var, kınanacak bir durum bu...  İyi bir marka olmak demek arabaları iyi yapmak değil, stabil bir şekilde üretim yapıp onu destekleyebilmek. 

2013 te focus titanium aldım 12 de olan bir sürü özellik yoktu, normalde tam tersi olur :) Allah var arabadan memnun kaldık, arabadan çok servisten memnun kaldık. Ford iyidir hoştur dedik yine ford a yöneldik.. Konuyu iyiki gördüm, ölmüşlerinize rahmet.. 

Piyasadaki D segmentinde olan çoğu model passattan daha iyi ama bu ve bu tarz sebepler mecbur passata yöneltiyor insanları.

Çok yüzeysel bir bakış açısı, kusura bakmayın. Mondeo nun makyajı bir kaç ay içerisinde gelmeyecek. Dahası, belki Avrupada makyaj hiç çıkmayabilir.

Donanım değişikliği her markada olabilir. Bunu belirleyen aslında satıcı değil, alıcıdır genelde. Müşteri eğilimine göre listeler hep güncellenir. Bunu VW de sıklıkla yapar (mesela navigasyon ilk çıkan highline jettalarda standart idi).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Ford amca diyorki;

2016 ikinci yarısı yani yaklaşık 1 yıl sonra ufak makyajlı Fusion'u piyasaya sunuyorum.

Bu demek oluyor ki en geç 2017 başında Makyajlı Mondeo Avrupa'ya sunulur (benim yorumum).

Daha yeni :D mondeo ise 2019 (Yeni, daha küçük ve hafif platforma transfer)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 16 Aug 2015 at 13:29, Yakup Çağatay said:

Ne dersiniz, bu olabilir mi?

4 gün once bir konferans yapılmış, bunun slaytında mevcut.

Benim tahminim vignale detaylarıydı, sis farı bu yönde olmuş gibi. Daha bi spor gibi sanki.

Screen_Shot_2015-08-16_at_13.25.21.thumb

Screen_Shot_2015-08-16_at_13.25.31.thumb

Ford, internetteki dosyasını güncelledi ( içime doğdu bir bakayım dedim bir daha :D )

Bence artık kesindir ve budur. (üst)

Yeni pdf içeriği (Fusion ismi gitti Mondeo geldi bir de nedense :D, Escape hala escape)

Screen_Shot_2015-08-22_at_21.41.48.thumb

Yeni kıyaslamalı sistem ile mondişler

once.pngsonra.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarda dış mekanını belirledik şimdi içine giriyoruz, vira bism... :D

Nereden izler görüyoruz? Ağabeyi Taurus  --> http://fcstr.com/2016Taurus
Ne görüyoruz? Vites kolu attaya gitmiş, puf olmuş :D Manuel nasıl olacak aceba?
Sync 3 var 

Artık merak edecek bir şey kalmadı :zha: Tanıtılsın da görelim...

620x0_1_2015072918513719705.thumb.jpg.60620x0_1_2015072918513669782.thumb.jpg.32620x0_1_2015072918513691257.thumb.jpg.5e

Bu da Taurus (Üst segment Ford)
 Çok şık, keşke bu Mondeo olsaydı :D 
Fazlası --> http://fcstr.com/2016Taurus

2016_Ford_Taurus_Live_9_2_zpsa57pvh5f.thEwn9pot.thumb.jpg.88381c1180726493591420

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Ford Mondeo Gizli Çekim (İç-Dış Ortada) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.