Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C Sınıfı (kompakt) Hatchback Dizel Otomatik Orta Donanım 2015 2016 - 2018 Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
5 dakika önce, H. Cenk said:

İnfiniti Q30un resmi fiyatı belli olmadı mı ? sahibinden de 130-160 aralığına bir sürü var 

Q30 1.5 dci EDC ..

2016 model olarak esame yok :( Gerçi bunlar site üzerinden değil showroom üzerinden fiyat verme şeyindeler sanırım.

2 dakika önce, Mert Yürüyen said:

@H. Cenk abi kimse görmeden sorayım... Megane dizel otomatik focusun yağlı şanzımanından mı?

Hep geyikleri okumayın beyfendi :)

http://www.focusclubtr.com/topic/11958-2016-renault-megane-15-dci-edc-detaylı-ön-inceleme/?do=findComment&comment=363456

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Yakup Çağatay said:

2016 model olarak esame yok :( Gerçi bunlar site üzerinden değil showroom üzerinden fiyat verme şeyindeler sanırım.

Hep geyikleri okumayın beyfendi :)

http://www.focusclubtr.com/topic/11958-2016-renault-megane-15-dci-edc-detaylı-ön-inceleme/?do=findComment&comment=363456

hadi be...

konuyu açmanla bunu yazman arasında 1 ay var, gözden kaçar tabi :) neyse iyiymiş ama, ledleri söküp şirinbabaya veririz bir megane alırsak :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mert Yürüyen said:

@H. Cenk abi kimse görmeden sorayım... Megane dizel otomatik focusun yağlı şanzımanından mı?

http://www.getrag.com/en/products/products.html

adresinde 6DCT450/6DCT451 sekmesine tıklarsan aşağılarda hangi modellerde kullanıldığını görebilirsin. Motor yazmıyor ama röno grubunda hem 1.6 dcide hem 1.5 dcide kullanılıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

evet evet... farklı şanzımanlar var. getrag'ın sitesinde 7 ileri de kullanıyor görünüyor rönolar. bu kuru kavramalarda acaba focustaki rahatsızlık var mı ki, şuan inanılmaz merak ettim.

bu arada alfa nın TCT'si için ne diyorsun denedin mi? dizel otomatik ile düştüler piyasaya.. her gün koç ailemden ciddi tacizler alıyorum, güzel indirimlerim var :smiley2k:

acaba bi otomatik şanzıman başlığımı yapsak yahu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen said:

bu arada alfa nın TCT'si için ne diyorsun denedin mi? dizel otomatik ile düştüler piyasaya.. her gün koç ailemden ciddi tacizler alıyorum, güzel indirimlerim var :smiley2k:

Zaten ilk size ulaşıyorlar :D 

Dizel otomatik alsam benim tercihim belli, adamlar yapmış. Yeni seriler (ecoblue) çıkana kadar bununla (1.5 pws) giderdim.

TCT kullanmadım, kullsansam cümle alemden saklamazdım malum. Genel olarak ciluet yorumlarımı yazmıştım özeti kendime alırım babama almam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı C Sınıfı (kompakt) Hatchback Dizel Otomatik Orta Donanım 2015 2016 - 2018 Fiyatları olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.