Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C Sınıfı (kompakt) Hatchback Dizel Otomatik Orta Donanım 2015 2016 - 2018 Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

bi-xenonlu otomatik 1.5 tdci focus mu mondeo 1.6 tdci manuel style mı? mondeo insanın aklını çelmiyor değil :)

Çok uzun yol yapıyorsanız ve geniş iç mekan gereksinimi varsa Mondeo, yoksa Focus daha heyecan verici, hele ki şehir içi otomatiğin rahatlığı düşünülürse.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

belki de c-max olur 2sinin ortası :) donanımsal olarak nasıl gelecek bilmiyorum ama c-max de en az focus kadar tutulur diye düşünüyorum. gerçi focus a göre biraz daha alçak gibi c-max malum Türkiye yolları.. Sanırım motor ve şanzıman işi artık tamam budur dedirtecek gibi. ford artık bagaj, iç mekan genişliği ve panaromik açılır cam tavan işine el atabilir focus için :) biraz daha yalıtım konusunda yeni mondeo ya yakın olursa focus tartışmasız en fazla satan araç olur Türkiye'de..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Doğan GNN,  +1 ; katılıyorum.  1,5tDCI + PS C-Max tadından yenmez.

... indirim beklentim yok, neden derseniz Haziran imalatı gelene kadar (yani Ağustos başı) mal'da temin problemi var ... 1,500 - 1,500 - 1,500 sipariş verildi (Nisan - May - Haz.üretimi) gelen onay 500 - 500 - 500 ... Temuz üretimi yani Eylül'den itibaren bulunurluk artabilecek ama o zaman da malın perakende'den şişen tarafını filo'ya verirler , dizel otomatiği showroom'da toz tutmaya bırakmazlar. (bence) Yani yarım elma, gönül alma dışında pek bir indirim alamazsanız kızmayın, gücenmeyin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.. gerçi focus a göre biraz daha alçak gibi c-max malum Türkiye yolları.. 

Aslında c-max'ın dik inen marşbiyerlerinden dolayı böyle bir izlenim oluşuyor. Marşbiyer harici pek de bir fark yok. Ben memleket yollarında kullandım, toprak yola da çok çıktım, hiç sıkıntı yaşamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf indirimle 83.5-84 civarına alınabilir. Ford'un indirim yapması gerekir. Yeni otomatik çıktı onun ekmeğini yeriz indirim yapmayız derlerse kendileri bilir. Meraklısı alır gerisi başka araçlara gider. 

Octavia,Seat, i30 müşterinin aklını rahatlıkla çelebilecek modeller. V40'ın hakkı bir üst donanım, advance sanırım. 95 üzeri oluyor oda. İkinci eli de  ciddi üzecektir. 

"Aşkınız karşılıksız değil" indirimi ile 2015 modelden %3 düşüyorlar. (Comfortline 84.710 TL; Highline 89 Bin civarı oluyor; comfortline, titanium donanıma göre de baya düşük) Genelde tavır "1 TL bile inemem idi bir aralar" bu indirime bile şaşırdım, bir de stok varsa tabi...

V40 çok güzel ama advance üstüne 3-5 parça bir şey alınca hemen 100 Bini geçiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Ekim ayı için de ben güncellemiş olayım. Yakup dilerse başa alır.
Özetle hepsi pahalı, Focus en pahalı. 

2015 Ford Focus HB 1.5 TDCI 120 PS PowerShift Titanium95.670 TL - İlgili Araç İncelemesi için tıklayınız 
2015 Volkswagen Golf 1.6 TDI 110 PS DSG Comfortline + Sürüş konfor + Işık Görüş + Composition Media: 95.330 TL 
2015 Renault Megane HB GT Line 1.5 dCi EDC 110 PS: 80.600 TL 
2015 Citroen C4 1.6 BlueHDi 120 PS Confort EAT6: 79.785 TL 
2015 Peugeot 308 Allure 1.6 BlueHDi 120 PS EAT6 94.790 TL 
2015 Hyundai i30 1.6 CRDi 136 PS DCT Style77.900 TL 
2015 Kia Cee'd Concept Plus 1.6 Dizel 136 PS DCT: 83.600 TL 
2015 Seat Leon 1.6 TDI 105 PS DSG Style S&S: 79.000 TL 
Premium Benzer Donanım
2015 Mercedes A 180 CDI 1.5 109 PS 7G-DCT Style108.300 TL
2015 Volvo V40 D2 Premium 1.6 115 PS PowerShift : 97.150 TL
2015 Audi A3 1.6 TDI 110 PS Attraction S tronic: 101.935 TL (çok eksik donanım, sitesinde üst donanım fiyatları yok)
Hb olmadığı için burada
2015 Skoda Octavia 1.6 TDI 110 DSG Optimal84.200 TL 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kovalıyorum, fiyatlar kaçıyor. Bazı sebeplerden ötürü araç alma planlarımı önümüzdeki yaza ertelemek zorunda kalmıştım. Ancak fiyatlar yüzünden öğrenci olduk. Problem çözer gibi hangi aracı alacağıma çalışıyorum. Firmalar da sürekli problemi zorlaştırıyor. En zoru da son güncellemeyle Ford oldu. Derdi neyse...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6ay evvel 92 bine dizel dsg highline Golf alınıyordu. Bugün Audilere baktım. A3 1.2 boş 110 gibiydi. Diğer dolu dizel araçların alayı 155-175 aralığında fiyatlıydı. Satıcı fiyatlarda indirim yaparız listeden dedi ama merak edip sormadım gerisini. Şubat ayında Golf aldığım paraya bugün aynı motor ve donanımla Polo satıyorlar. Fiyatlara uyum sağlayamadan yeni zammı dayıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı C Sınıfı (kompakt) Hatchback Dizel Otomatik Orta Donanım 2015 2016 - 2018 Fiyatları olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.