Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C Sınıfı (kompakt) Hatchback Dizel Otomatik Orta Donanım 2015 2016 - 2018 Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu başlığımız popüler c sınıfı araç satışına sahip modellerin orta donanım 2018 ÖTV (%15 indi) kampanyalı dizel otomatik fiyatlarını içermektedir.
Not: Liste fiyatları bir çok firma için %100 değerler olmasa da fikir beyan eder, pazarlık yapmanızı tavsiye ederim.

GÜNCELLEME: 13 Kasım 2018
Otomatik Hatchback Dizel Otomatik

2018 Ford Focus HB 1.5 EcoBlue 120 PS otomatik Titanium: 178.000 TL  
2018 Volkswagen Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Comfortline + Işık + C.C + Keyless: 189.000 TL

2018 Opel Astra 1.6 CDTI 136 PS Otomatik Dynamic: 171.650 TL

2018 Mazda 3 Skyactiv-D 1.5 105 PS Otomatik Reflex178.680 TL

2018 Civic Hatchback 1.6 Elegance Dizel Otomatik: 156.262 TL
2018 Renault Megane HB Touch + High-tech + G.G 1.5 dCi EDC 110 bg: 169.000 TL 
2018 Peugeot 308 Allure 1.6 BlueHDi 120 PS EAT6 : 138.228 TL

2018 Seat Leon 1.6 TDI 115 PS DSG Style167.500 TL
2018 Hyundai i30 1.6 CRDi ELITE PLUS SMA DCT: 154.580 TL
2018 Kia Cee'd : Yeni kasa gelecek.

Premium Benzer Donanım
2016 BMW 116d 116 PS Otomatik Premium Line: 229.000 TL 
2018 Mercedes A 180 D 1.5L 116 PS 7G-DCT Style: 246.400 TL
2018 Audi A3 1.6 TDI 116 PS Dynamic S tronic: 282.407 TL 

Hb olmadığı için burada
2018 Skoda Octavia 1.6 TDI 110 DSG Optimal: 159.558 TL 

Auris'in otomatiği kalkmış yenisini bekliyoruz.

Bilgi: Donanım kriter'i olarak düz Titanium alınmıştır, diğer modellerin de donanımları benzer seviyeden seçilmiştir.Ufak tefek farklar tabiki olacaktır artık onlarıda sizler incelersiniz   :) 

Lütfen listeyi alıntı linki vermeden (ç)almayınız!

Unutulmaması gereken noktalardan biri; Euro 6 destekleyen motorların fiyatı tekrar düşünülmeli.

İlk Tablo

Spoiler

a68huqE.png

Eylül Fiyatları 

Spoiler

Screen Shot 2015-10-12 at 08.51.52.png

Ekim Fiyatları

Spoiler

Screen Shot 2015-11-12 at 14.12.26.png

Kasım fiyatı 

Spoiler

Screen Shot 2015-12-28 at 08.09.27.png

Aralık 2015 Fiyat

Spoiler

Screen Shot 2016-05-30 at 15.35.15.png

30 Mayıs 2016 Fiyat

Spoiler

Screen Shot 2018-11-13 at 17.15.36.png

Aynı listenin manuel vites seçeneği: burada
Diğer popüler satışa sahip B Sınıfı (Küçük Kompakt) Benzinli Otomatik Üst Donanım 2014 Model Fiyatları burada
Türkiye'de Satılan 1.6 Dizel Ve Altı Otomatik Vites Teknik Değerleri (Dizel Otomatik & Tüketim) burada

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

83e 5 daha koyar v40 alırım..308 e kim 82 bin tl verirki aceba kac adet satacak? Bu fiyatlarla focus un çok satacağını sanmıyorum eskiden focus golften astradan falan ucuzdu iyi satıyordu şimdi golfle ayni astradan pahalı bu fiyatlarla çok iyi satış rakamlarına ulaşılacağını sanmıyorum.(keşke ulaşsa).Burdaki en mantıklı seçenekler bence v40 ve i30 ...Hatta en iyi seçenek i30 hem ucuz hem çift debriyaj hem en güçlü hemde kaliteli..308 e 82 bin tl fiyatı hangi zeki arkadas belirledi merak ediyorum doğrusu:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence coşmuşlar. Bende olsam V40 alırım. Sonuçta arabayı götüren 4 teker 1 motor :) Focus eğer 65000 konumlanırsa satış rekoru kırabilir.

Edit: Benim donanım beklentimin sadece ısıtmalı elektrikli ayna ve far uzunluğunun ayarlanabilmesi ona gore dikkate alin. Birde camlar otomatik dokumatik olsun. [emoji2]

volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence coşmuşlar. Bende olsam V40 alırım. Sonuçta arabayı götüren 4 teker 1 motor :) Focus eğer 65000 konumlanırsa satış rekoru kırabilir.

Edit: Benim donanım beklentimin sadece ısıtmalı elektrikli ayna ve far uzunluğunun ayarlanabilmesi ona gore dikkate alin. Birde camlar otomatik dokumatik olsun. [emoji2]

65e(titanyum) verseler zaten c sınıfı satış lideri olur ama 65de ucuz kaçar şimdi focus gibi araca sonucta rakipleri 80 civari ama 70 bin iyi bir rakam olurdu ...ford ,vw yolunda gitmeye başladi sanırım yüksek fiyata otomatik satmak konusunda .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

65e(titanyum) verseler zaten c sınıfı satış lideri olur ama 65de ucuz kaçar şimdi focus gibi araca sonucta rakipleri 80 civari ama 70 bin iyi bir rakam olurdu ...ford ,vw yolunda gitmeye başladi sanırım yüksek fiyata otomatik satmak konusunda .

[emoji102] 65000 iyidir. [emoji573] satış liderliği için dedim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf indirimle 83.5-84 civarına alınabilir. Ford'un indirim yapması gerekir. Yeni otomatik çıktı onun ekmeğini yeriz indirim yapmayız derlerse kendileri bilir. Meraklısı alır gerisi başka araçlara gider. 

Octavia,Seat, i30 müşterinin aklını rahatlıkla çelebilecek modeller. V40'ın hakkı bir üst donanım, advance sanırım. 95 üzeri oluyor oda. İkinci eli de  ciddi üzecektir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup yarın Passat sipariş etmeyi planlıyom, yine de Focus'a bi elektriğim var, benim için sağlam indirim yapıcak bi bayi söyle de Passat'tan yeni FOcus 1.5 tdci Powershift e terfi edelim :) Henüz bizzat mıncıklamadım ama makyajdan sonra yeni Focus'tan elektrik alıyorum sanırım... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup yarın Passat sipariş etmeyi planlıyom, yine de Focus'a bi elektriğim var, benim için sağlam indirim yapıcak bi bayi söyle de Passat'tan yeni FOcus 1.5 tdci Powershift e terfi edelim :) Henüz bizzat mıncıklamadım ama makyajdan sonra yeni Focus'tan elektrik alıyorum sanırım... :)

Kaan abi olur ancak :D Başki tanıdık kimse yok :P 1000+ araç gelecek ay sonuna doğru eğer bunlar şimdiden satılmadıysa indirim olabilir yalnız ilk etapta indirimin sağlam olacağını sanmam sonuçta piyasayı onlar biliyor talepleri vs ona göre fiyat biçmişlerdir.

Manuel 1.6 e5 vs otomatik 1.5 e6 arasındaki fiyat farkını ben abartılı bulmadım.

2000+ Euro fark var dışarda; biz de 7 bin civarı fark var.

Genel olarak dizel fiyatları uçtu gidiyor :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan abi olur ancak :D Başki tanıdık kimse yok :P 1000+ araç gelecek ay sonuna doğru eğer bunlar şimdiden satılmadıysa indirim olabilir yalnız ilk etapta indirimin sağlam olacağını sanmam sonuçta piyasayı onlar biliyor talepleri vs ona göre fiyat biçmişlerdir.

Manuel 1.6 e5 vs otomatik 1.5 e6 arasındaki fiyat farkını ben abartılı bulmadım.

2000+ Euro fark var dışarda; biz de 7 bin civarı fark var.

Genel olarak dizel fiyatları uçtu gidiyor :(

Liste henüz açıklanmadı ama olacak belli; Focus 1.5 tdci PowerShift Titanium 82-84 arasına yerleşir... Bana dizel otomatik şart, Honda CR-V nin iç kalite kesmedi, Passat benim gibi bi adama fazla mantıklı ve heyecansız, C serisi gereksiz pahalı, CLA süper yakışıklı ama aşırı kullanışsız.. Amma gıcık müşteriyim bende arkadaş :)

Kaan abi? Kaan Yağızer isimli wittgenstein tarzıyla sektör açıklamaları yapan amca mı yoksa o bahsettiğin? tanışmıyoruz ama pek indirim yapıcak birine benzemiyor bence :)

ps: düzeltme, ya sitede dizel otm focus un fiyatlar yok ama sen fiyatı yazmışsın yukarı yeni gördüm :)

Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Liste henüz açıklanmadı ama olacak belli; Focus 1.5 tdci PowerShift Titanium 82-84 arasına yerleşir... Bana dizel otomatik şart, Honda CR-V nin iç kalite kesmedi, Passat benim gibi bi adama fazla mantıklı ve heyecansız, C serisi gereksiz pahalı, CLA süper yakışıklı ama aşırı kullanışsız.. Amma gıcık müşteriyim bende arkadaş :)

Kaan abi? Kaan Yağızer isimli wittgenstein tarzıyla sektör açıklamaları yapan amca mı yoksa o bahsettiğin? tanışmıyoruz ama pek indirim yapıcak birine benzemiyor bence :)

ps: düzeltme, ya sitede dizel otm focus un fiyatlar yok ama sen fiyatı yazmışsın yukarı yeni gördüm :)

Aynen öyle, kendisidir.

Fiyat detay:  burada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı C Sınıfı (kompakt) Hatchback Dizel Otomatik Orta Donanım 2015 2016 - 2018 Fiyatları olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.