Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Bekir B.

Vag (Volkswagen) Grubu Paylaşımları :)

Önerilen Mesajlar

Forumda böyle bir ihtiyaç duyulduğu dillendirildiği ve diğer konuların kirlenmemesi adına, buradan rahat rahat Paylaşım yapabiliriz. :)
Polo 1,2 dsg ile gelecek hafta sonu İzmir sonra Çanakkale ziyaretim olacak ve Ankara ya dönüş, tüketim ve diğer izlenimlerimi paylaşırım...

KURALLAR

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu başlık onlarca sayfa olmaya gebe ve daha önce niye akıl edilmedi diye düşünmemek elde değil.

Ancak bence Golf ve Polo ile sınırlı kalmayalım ve VAG grubunun tüm markalarına açık olsun, ne de olsa aynı teknolojiyi kullanıyorlar ve nüanslarda fark gösteriyorlar.

VAG deyince (Volkswagen Aktiengesellschaft):

• AUDI AG, 99.55% pay sahibi
  • Automobili Lamborghini S.p.A., %100 pay sahibi
  • Bentley Motors Ltd %100 pay sahibi
  • Bugatti Automobiles S.A.S., %100 pay sahibi
  • Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, %100 pay sahibi
  • Ducati Motor Holding S.p.A., Lamborghini ile birlikte sahiplenildi.
  • MAN SE, %75.03temsiliyet
  • Scania AB %89.2 temsiliyet
  • SEAT, S.A. %100 pay sahibi
  • Škoda automobilová a.s., %100 pay sahibi
  • Suzuki Motor Corporation: %19.9 pay sahibi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir, Doğuş poloda  Lounge diye yeni bir donanım serisi çıkarmış. Poloda 1.2 tsi düz vitesi 50600 (49a bağlanır) otomatiği de 55900 (54e bağlanır) . Fiyat yüksek ama işte olması gereken budur. Çok iyi bir donanım serisi... Bizim hanım pahalı diye istemezdi ama ben işte buna sahip olmak isterdim.Bizimkilerden farklı olarak 6.5 komp media var yani hem yakınlık sensörü olan hem park sensöründe köşeleri de gösteren ve radyo için ikon atayabildiğin.. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman konu başlığını VAG Grubu Paylaşımları olarak değiştiriyorum :)

O değil de iyi bir çocuk olursanız yeni focus ile A6 bile kovalayabilirsiniz  :kıhkıh:  :kıhkıh:  :kıhkıh:

Abicim VAG yanına (Volkswagen) yazar mısın, lütfen, VAG herkese aşina değildir belki. 

Hoş Volkswagen'i aratmaya kalksalar elli farklı yazılış şekli gene engel olur ayrı mesele. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vay vay herkesin dökecek taşı varmış :) 

Aklımda kalan ve ah Focus'da da olsa diyebileceğim bir kaç opsiyon var. Bu noktada Vw farklılaşarak biraz daha premium noktasına doğru kayıyor ve onlarda olan opsiyonları sunuyor. En azından Türkiye için yurt dışını bilmiyorum. 

Acc : Adaptif Cruise Control. Aracı durdurma ve öndeki araç yürüyünce tek tuşla yürütme özelliği var. Bu sınıf premium altı için bunu vermesi hoş. Fiyat 1800TL yanılmıyorsam. (%45ötv+%18kdv dahil)

Dcc: Dinamik şasi kontrol ve sürüş modu seçimi. Süspansiyon, direksiyon, dsg şansıman ve gaz pedalı tepkilerini kontrol ediyor. 18 jantla spor süspansiyon veya dcc alınması mecburi. Lastik farkıyla beraber 3000TL civarı. 

Ergo koltuklar 1100TL. ısıtmalı ve masajlı, yarı deri. 

Highline üzerinde bixenon var. Buna ek para verirseniz Uled gündüz farlı ve akıllı far sistemli almak mümkün. Fiyatını hatırlamıyorum. Bunlar araç üzerindeki düşülüp, aradaki fark ödendiği için hesabını bilmiyorum. 

Jant konusunda da Ford'un sağlamadığı güzel jant seçimleri var. 

Bunların dışında araç olarak benim Focus ile kıyaslarsak Golf daha konforlu (16jant 55 yanak için) , iç göğüs tasarımı daha başarılı, daha sessiz, görünüş anlamında daha kaliteli malzemeler var. Gerçek kalite uzun dönemde görülür ama problem beklemiyorum. Bir de kaput amortisörü vs gibi ince küçük şeylerde pek malzemeden kaçılmamış (Jetta özellikle buralarda geri kalıyor) Yol tutuş ve kullanım hissiyatı Focus'un gerisinde. Limit kullanamadığım için gerçekten limitlerindeki durum nedir bilemem ama hissiyat Focus diyor. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onu veriyor bunu veriyorda hepsini üst üste koyduğunuzda kaç krş..

arkadaş 2-3 ay kadar önce bomboş dizel otomatik golf ü 68.000 di sanırım(listesi 70 di diye hatırlıyorum), 2014 model olabilir..aldı..

hatta şaşırdım nasıl olur diye, ellerinde varmış, indirimli vermişler.

bizde hayırlı olsun dedik..

makyajsız focus 3 style 1.0 eb, o sıralar 60 dı sanırım.. e şimdi ne diye golf alayım ki, alana tekrar hayırlı olsun, alacak olanlara da..

çoğu kişi buna; bu kişiler daha çok vw hastaları; kedi-ciğer ilişkisi diyebiliyor, ben buna mantık diyorum.. alan arkadaşın mantığı; varsın boş olsun, CC bile olmasın ama otomatik olsun, az yaksın..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.