Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi

Nadir Köksoy

Soru

Değerli arkadaşlar forumda arattım bulamadım.
Otomatik sanzıman yağı nasıl değişir fotoğraf göreceğimiz bir site varmı?
Birde hangi yağı kullanmalıyız?

2006 Focus otomatik benzin/Lpg li

Sanayideki usta 1 günde biter bu işlem dedi, biraz şaşırdım gerçekten bu kadar sürüyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Iyi akşamlar nadir bey.. ben ankarada ford servisinde çalışıyorum eğer takım taklavadiniz yok ise şanzıman yağını kendiniz değiştiremezsiniz volkan beyin dediği gibi ustanızi değiştirin. Şanzıman yağı şanzıman karteri sökülür ve filtresi ile beraber değişir yağı mobil ATF 320 kullanmanızı tavsiye ederim... iyi akşamlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Iyi akşamlar nadir bey.. ben ankarada ford servisinde çalışıyorum eğer takım taklavadiniz yok ise şanzıman yağını kendiniz değiştiremezsiniz volkan beyin dediği gibi ustanızi değiştirin. Şanzıman yağı şanzıman karteri sökülür ve filtresi ile beraber değişir yağı mobil ATF 320 kullanmanızı tavsiye ederim... iyi akşamlar

Mehmet Bey kac dakika sururuyor. Suzulmesini beklemekte dahil.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup uyarır simdi resminizi koyun.

Ben bi türlü resim koyamadim zaten yeni üyeyim

Profil resmi koymanız şart değil arkadaşlar;

EĞER koyacaksanız YÜZÜNÜZÜN fotoğrafı olmasıdır, tek kural bu.

Normal foto eklemek veya diğer yardımlar için ilgili kategorilerimize bakabilir veya hemen altta yer alan imzamdaki link'e tıklayabilirsiniz böylelikle KONU DIŞI mesajlar atmamış olur ileriye yönelik sağlıklı paylaşımlar yapmış oluruz.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.