Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C-Max Cyclone Dvd Naigasyon Ve Multimedya Izlenimleri

Levent Okutan

Soru

Merhabalar ilk burada Murat hocam sayesinde gördüğüm Cyclone DVD navigasyon ve Multimedya setini C max Aracıma ford Gaziantep Servisinde Taktırdım. Şükürler olsun şimdlik hiç bir sorun yok.Güzel işçilik çıkarmışlar.Ürün aracım göğüs bölümüne çok uygun..

Ürün yeni yazılım güncellemesi ile titanyum ve x paketteki tüm özellikleri destekliyor ..Bazı özelliklerde fordun sisteminden daha kolay bazı özellikleri de orjinal sisteminden zor..Genel anlamda ben memnunnum.Daha 1 gün oldu ama biraz kurcaladım.

* Otomatik park çalışıyor

* Park Sensörü çalışıyor

* Sesli komut daha güzel çalışıyor.

* Telefon daha geniş özelilkleri sunuyor ( arama listesi,rehberin tamamı,daha kolay sesli arama,mp3 çalma gibi vs.vs)

* Geri görüş kamerası çalışyor ve görüntüsü ideal

* Navigasyon çalışyor ama detyalı bakamadım

* Dvd film çalışıyor ama araç sürüş esnasında çalışıyormu bilmiyorum (Seyir Esnasında TV çalıştığına göre o da çalışır belki)

* Menu direksiyondan ve sesli kontrol edilebiliyor. %95 uyumlu yani Gayet Yeterli bir oran bence

* Radyo verim hızı çok güzel.denenmiştir

* Ses kalitesinde hiç bir Eksi yönde azalama olmamıştır..

* Par sensörü ve Geri görüş çok güzel  duruyor..

* Kamerayı Gece de iş görür düzeyde..

* Tv kalitesi bulunduğunuz ile göre değişir,Çok güzel düşünülmüş özllikle araç harekestisizken iyi görüntü veriyor.

* Kumanda ya yoktu yada bana veirlmedi.

* Montaj araca hiç bir zarar vermiyormuş.Kablo artığı olmadan soketli montaj oluyormuş.Eskisi de vazgeçersem diye teslim edildi.

* Kapılarla birlikte kapanıp Sadece kontakla birlikte çalışır.

* Ekran boyutu ve dokunmatik bence yeterli ve kesinlikle yetersiz değil.

* Arayüz yenilenmiş ve duvar kağıdı ekleniyormuş ( Deneyemedim)

* Çalma listesi oluşturma ve klasör olarak dinleme varki buna çok çok sevindim.( Doğan beye teşekkürler bekleyin görün dediği için.)

Not : Şimdilik bunları denedim daha deneriz inşallah....Ben Kesinlikle Herkese tavsiye ederim..Ben cihaz + işçilik 1900 tl verdim ama hiç pazrlık etmedim daha uygun fiyat alınabilir..Serviste takmanızı tavsiye ederim.Bildiklerim ve denediklerimi paylaştım .Başka bir sitede paylaşacağım bunları ama ilk buraya açtım konuyu..Sürçü Lisan Ettiysek Affola..

Video Yüklendi:

20150401_112111.jpg
20150401_112130.jpg
20150401_112141.jpg
20150401_112154.jpg
20150401_112209.jpg
20150401_112224.jpg
20150401_112244.jpg
20150401_112258.jpg
20150401_112321.jpg
20150401_112341.jpg
20150401_112353.jpg
20150401_112403.jpg
20150401_112410.jpg
20150401_112436.jpg
20150401_112457.jpg
20150401_112503.jpg
20150401_112519.jpg
20150401_112539.jpg
20150401_112528.jpg

Levent Okutan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.Kumanda bana verilmişti size de verilmesi gerekiyordu sanırım.Cmax için birşey diyemeyeceğim.

Allah razı olsun doğan bey..çok sağoaun sizlerin tavsiyeleri üzerine aldım.. ''Vesile olan yapmış gibidir '' hadisine istinaden sizlerinde emeği var . Kutuda Ford Kuga Yazıyordu sanırım uyarlanmış hali.Kumandayı bir sorayım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Az önce aynısını kugada gördüm çok iyi duruyor kuga c Max aynı cihaz [emoji106]

Hayırlı olsun sesli komuttaki bayan mı erkek mi ne konuştuğunu Anlamadığım ses güzelleşirse daha iyi olacak [emoji2]

Bayan evet..fordun orjinal sesi olsa iyi olurdu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar.

Geçen zaman içinde otomobillerinize taktırdığınız multimedia cihazlarınız hakkında yorum yapabilir misiniz?

Benim 2012 Ford Cmax Titanium X dizel otomobilim var. Ön-Arka Kamera bağlatmak istiyorum. Bir de navigasyon olsa iyi olur. Diğer özellikler öncelikli değil.

Kafama takılanlar;

1- Bu cihazlarda 256 mb -1 gb arası bellekler kullanılıyor. Bunlar Windows CE ya da Android için uygun mudur? Yani birşey yüklendiğinde sistem ağırlaşıyor mu? Sıkıntı oluyor mu?

2- Windows CE benim istediğim kamera ve navigasyon için yeterli değil midir? Android diye ısrar mı etmem lazım?

3- Marka olarak Cyclone ford için çok uyumlu derler. Fiyatı çok da uçuk olmayacak ekonomik ve en iyi performansı hangi marka ve modelle halledebilirim?

İyi günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.