Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford S-Max "1.6 TDCI 115 Hp" / 0-100 Testi

Ekrem Kayacan

Önerilen Mesajlar

Bu araba alınır ve Satar da iyi fiyat ile gelirse...

Sonuçta ortalama bir hızlanma var ama hızını alınca aşağı kalmaz bir çok araçtan..Kalitesi yeter diyenler için bire-bir

Buarada ecoboost'u satışta 75.600 TL

Titanium 1.6i EcoBoost 160PS 7 Koltuk

11 bin TL Lüks Paketi alınmalı ama ;) Etti 85 bin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S-Max hakkında aklımda kalan bir anı'm var :D

Yine Fuardayız :kıhkıh: Sizden önce gittiğim vakit..

Bir müşteri geldi, ben bunu istiyorum hemen fiyat verin bu arabayı alacam dedi fiyat vs konuşuldu...Alıyorum dedi :D Bende arka koltukda izliyordum :kıhkıh: euheuhe

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende fuardayım, tam kafamı A6 dan içeri uzatıyordumki kenarda duran öküz kılıklı koruma "bamm" diye kapıyı kapattı "araba satıldı" dedi!!

Direkisyonunda 3-4 yaşlarında bir çocuk zıplıyordu "sahibi de bu bebe sanırım" dedim, koruma "hayır babası" deyince kibarca orta parmağımı gösterip gözlüğümü düzeltmiştim. :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende fuardayım, tam kafamı A6 dan içeri uzatıyordumki kenarda duran öküz kılıklı koruma "bamm" diye kapıyı kapattı "araba satıldı" dedi!!

Direkisyonunda 3-4 yaşlarında bir çocuk zıplıyordu "sahibi de bu bebe sanırım" dedim, koruma "hayır babası" deyince kibarca orta parmağımı gösterip gözlüğümü düzeltmiştim. :D

vay.............tarantino filmlerinden bir sekans...ford fiction..... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.