Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lincoln Continental Geri Döndü!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bugün New York Otomobil Fuarında Konsept Olarak Tanıtıldı.

• Zarif,güçlü ve sakinliğin simgesi Continental geri dönüyor. Full-Size sedan olan Continental sessizliği ve lüksü gelecek yıl bizlere sunulacak.
  • Lincoln Continental Concept, iyi sürücüleri oluşturmak için tasarlanmış teknolojiler barındıyor ve yolcuları gençleştirerek eğlenceli yolculukları hedefliyor.
  • Bu modelde yeni 3.0 lt V6 Ecoboost motor (Lincoln'e özel) kullanılacak ayrıca patentli 30 yöne hareket eden koltuklar ve Premium Revel müzik sistemi barındıyor.
  • Bu concept arak E-Latch kapı kolu sistemi içeriyor ayrıca lazer destekli uzun far asistanı ile birlikte LED matrix far sistemine sahip ve tavanında SPD SmartGlass (%99 UV ışınını engeller) renkli sunroof bulunuyor.

Lincoln, 1922 yılında 8 milyon dolar karşılında Ford'a satılmıştı. 1940 yılında ise ilk Continental modeli üretildi. Daha sonra 1956 ve 1961 yıllarında yeni nesilleri satışa sunuldu şimdi ise geri dönüyor :yeah:

Lincoln markasını genel olarak Ford'un lüks markası olarak adlandırabiliriz. Çoğu parçası ve ar-ge'si ortaktır vs.

İç - Dış Çekimleri

Fuar'dan Canlı

2ORZrxs.thumb.jpg.fa05bc1712d1576d8eff0fuRsdbc1.thumb.jpg.ffd998556de2cf1fd635d2T8LKfCL.thumb.jpg.8b0327e26a48945dc32be8B7VWNJ4.thumb.jpg.78b8df2afabb937db97429xwoLOAK.thumb.jpg.c508f53d916888d9a23980wcDkmGu.thumb.jpg.8fdebf99f5fa0a95f88021AG5p7uU.thumb.jpg.97cc06b69e523d4362ea47ZfVx6QF.thumb.jpg.ef284adf79a5b9a71e67036lUoDS4.thumb.jpg.3bfdf27f8565e78283a9aa

Özellikler

ui3RDQK.thumb.jpg.e4d6e3db08c7c917755938u4ppkAh.thumb.jpg.e4d31715cd0188fbb6d8f0

Fuar

eRzQ0oV.thumb.jpg.a9724a039b93b311d7e90bRd6wvG8.thumb.jpg.16e5012aef73951f71d45dFOL5Q9j.thumb.jpg.b79ed2f421cdcadb4786fdVrQ2Zcq.thumb.jpg.ed3394871198a6d1a7590e

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F/P bakmak lazım Yakup.

Bilemedim şimdi. 

Jantları beğenmedim. 

Farlar ve stoplar güzel.

Egzos çıkışları fena sayılmaz.

Ama araç biraz basık gibi. Yüksekliğine bakmak gerek...

...

...

Yahu Yakup, sorulur mu ; "Nasıl buldunuz?" diye.

Dibimiz düştü işte. Beğendin mi yaptığını?

Bu gidişle Focus beğenen kalmayacak, sen de bavulu toplar gidersin artık buralardan. :P

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay,

Yakup 2 gün geciktin :)

Pazar günü çıktı bu resimler  ben konu açacaktım ama konsept diye vazgeçtim. Sana bıraktım :);)

Benim de haberim yoktu :D Concept ama üretime çok yakın duruyor.

Esas soruya tekrar geri döneyim, sizce ülkemizde bu boyda yani full-size sedan satmalı mı Ford ? 

Taunus gibi misal :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de haberim yoktu :D

Esas soruya tekrar geri döneyim, sizce ülkemizde bu boyda yani full-size sedan satmalı mı Ford ? 

Taunus gibi misal :)

Ford avrupanın bu segmentte aracı yok. amerikan fordu getirip satmak da mantıklı değil yani FORD adıyla satmak mantıklı değil gibi geldi bana... Ama lincoln getirip denenebilir, çünkü eski navigatorler çok tutulmuştu o yıllarda . millette lincoln algısı var bence. Ama Merc BMW ile kapışabilir mi bilemem. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford avrupanın bu segmentte aracı yok. amerikan fordu getirip satmak da mantıklı değil yani FORD adıyla satmak mantıklı değil gibi geldi bana... Ama lincoln getirip denenebilir, çünkü eski navigatorler çok tutulmuştu o yıllarda . millette lincoln algısı var bence. Ama Merc BMW ile kapışabilir mi bilemem. 

Oto şov bize neleri sunacak, bakalım :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Amerikan Ford'u alacak olsam gidip -decommissioned- denen Interceptor çıkması bir Fusion kapardım  :)  5,7lt v8 Ecoboost hem de dört çeker ... yakıt tankında ek koruma, kapı içlerinde balistik kaplama, ön tarafta milleti mahmuzlamak için güçlendirilmiş bullbar ... ohŞŞŞ ... http://www.ford.com/fordpoliceinterceptor/home/  ...silah rafları, otomatik yangın söndürücü, non-flat lastikler, güçlendirilmiş süspansiyon ve şase. nıHAHAHAHAHAAAAAA

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.