Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2015 Mondeo 1.6 Tdci Titanium incelemesi & Sohbeti

Burhan Bakar

Önerilen Mesajlar

man kamyon taşıyor ford amblemi var fordmu aldı man ı niye kendi truckları taşımazki....

Abi, firmalar transport işinde farklı firmalar ile çalışıyorlar yani bunları taşıyan kişi ford değil atıyorum Türkiye'de transport Borusan'a ait. Yani o firma ne kullanırsa işte.

Kaynak: Kaan Abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayi benim aracın faturasını tırda iken kesmedi,sıkıntı çıkma ihtimali nedeniyle,ozaman sıkıntı yok gibi

Baktı bu adam 'kıl' ne desek inanmıyor araştırıyor :D

Bakınız Ozan park sensörü bin lira dedi, hemen gitti baktı c-max'e :zha: Satıcı işini biliyormuş :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Satıcı yakın arkadaşımın arkadaşı idi,hani pek fazla indirim yapamadı ama kendisiyle büyük samimiyet kurduk,piyasadaki çoğu samimiyetsiz samimiyet gösterenlerden değil sanki,adamla mangal partileri sözümüz var bakalım :)

Kıllık konusunda gerçeklik payı olabilir  :aman:

Burhan Bakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O nasıl laf,maksat muhabbet araba hikaye :)

Hep size soruyorum ortalığa sorayım  :)

Acep ne zaman gelir bu orjinal aksesuarlar??

Kaan Yagizer abimiz en doğru cevabı çıkınca verebilir veya burayı takip edeceğiz

http://www.ford.com.tr/ford-servis/aksesuarlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef linkten pek ümitli değilim ama Kaan abi burayı okursa çıkar çıkmaz bilgilendirecektir

Aklıma gelmişken birçok bayi çalışanı forumların ne kadar faydalı olduğunun farkında değil,hatta bahsedince forumu küçümseyen sözler ediyorlar(nefretle konuşan bile var),Kaan bey bu konuda farklı ve iyi bir örnek  :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef linkten pek ümitli değilim ama Kaan abi burayı okursa çıkar çıkmaz bilgilendirecektir

Aklıma gelmişken birçok bayi çalışanı forumların ne kadar faydalı olduğunun farkında değil,hatta bahsedince forumu küçümseyen sözler ediyorlar(nefretle konuşan bile var),Kaan bey bu konuda farklı ve iyi bir örnek  :claps:

Ama forumlar deyince genellemek normal :zha: FocusClub ayrı, forumlar ayrı bi'kerem. Buarada Kaan abi'nin yeri ayrı.

Ben deneme amaçlı arada yoklarım böyle böyle site var diye, eğer tanıyan olursa (ki olan daha çok); he işte ben onlardanım diyorum.

Olumsuz yanıt gelirse konu kapanıyor :D Ama tavsiye ediyorum n'olur gel diye :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimsenin kimseye iltifat etmesine gerek yok fakat otosan size maaş verse yeridir,ki ben olsam bunu yaparım

Yada araç alımları,servis yedek parça vs. ciddi ayrıcalıklar

Burhan Bakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.