Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2015 Mondeo 1.6 Tdci Titanium incelemesi & Sohbeti

Burhan Bakar

Önerilen Mesajlar

Onlar sizin daha gerekli koşullarınız [emoji1]

Adamlar planlıyor sunuyor Dünya'nın heryerinde farklı oluyor, biz bile site olarak analiz edip bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Hayırlısı. Bu boş işlere fazla takılmamak lazım mal bu [emoji1]

O niye bu niye'ye gelince herkesin bi fikri var ve herkesi tatmin etme şansı %0

Çok şey isteyen premium'a geçmek zorunda tek tek seçer hesabını yapar temiz temiz .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Söylemek istediğimi tam olarak ifade etmişsiniz  :)

Otomatik park olayına gelince müthiş bir özellik fakat benim söylemek istediğim;her konuda ince ince hesap yapmak durumundayız ve otopark olayı olmazsa olmaz bir özellik değil vede kullanım alanı çok kısıtlı(tam opsiyonel sunulacak bir özellik,isteyen alır istemeyen almaz cinsten)Hani opsiyon olsa mondeo için fiyatı ne olur bilmem ama araç fiyatı bi nebze olsun düşer yada onun yerine başka eklenecek daha gerekli özellikler mevcut

Yakup hocam yanlış anlaşılmışım  ^_^

aslında oradada şöyle bir şey var, otomatik park sizce gereksiz diyelim ancak park sensörlerine gereksiz demezsiniz sanırım? Bence ön arka park sensörü büyük rahatlık hele ki mondeo gibi devasa bir araçta şart. E sensörleri koyduktan sonra iş sadece direksiyonu çevirmeye kalıyor ki elektrikli direksiyonda buda pek birşey değil. Yani otomatik parkta park sensörleri olduktan sonra zaten var sayabileceğimiz donanımlardan.

Focusta 2011-2012de otomatik park (park sensörleri+otomatik park+katlanır ayna) 1000 tlydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim vatandaşa yansıtılacak fiyat tahminim 2-3 bin civarı idi,ben o fiyata sunroof çok daha iyi olur gibi düşünüyordum ama fazlalıkları çıkınca söylediğinize göre 300-400 lira bişey,olmasa bile ekletirdim  :)

Park sensörü olayına gelince park sensörü olmayan aracı almam(kesin kriter)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onlar sizin daha gerekli koşullarınız [emoji1]

Adamlar planlıyor sunuyor Dünya'nın heryerinde farklı oluyor, biz bile site olarak analiz edip bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Hayırlısı. Bu boş işlere fazla takılmamak lazım mal bu [emoji1]

O niye bu niye'ye gelince herkesin bi fikri var ve herkesi tatmin etme şansı %0

Çok şey isteyen premium'a geçmek zorunda tek tek seçer hesabını yapar temiz temiz .

Yine cok doğru söylemişsiniz efendim...sizi ayakta alkışlıyorum... :claps:  :pray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi baktım da söylediğiniz gibi c-max ta bu özellikler 1.200 tl,oto park'ın havası yeter  :)

Onlar sizin daha gerekli koşullarınız

Aslında kendi eleştirdiklerimizi sonra kendimiz söylemiş gibi oluyoruz(kendim için söylüyorum),bu konular ford ve otosan ın kişilleştirmeye daha fazla önem vermesiyle hallolur

Burhan Bakar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi baktım da söylediğiniz gibi c-max ta bu özellikler 1.200 tl,oto park'ın havası yeter  :)

Aslında kendi eleştirdiklerimizi sonra kendimiz söylemiş gibi oluyoruz(kendim için söylüyorum),bu konuların çözümü ford ve otosan ın kişilleştirmeye daha fazla önem vermesiyle hallolur

Valla imkanım olsa çıkartırdım şunu; ben burada şunu bile okudum.

''Ben titanium'da hız sabitleme istemiyorum boşuna para ödüyorum''

Kimseyi %100 mutlu edemezsiniz bu paket sistemi oldukça, o yüzden F/P diye bir şey icat oldu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla imkanım olsa çıkartırdım şunu; ben burada şunu bile okudum.

''Ben titanium'da hız sabitleme istemiyorum boşuna para ödüyorum''

Kimseyi %100 mutlu edemezsiniz bu paket sistemi oldukça, o yüzden F/P diye bir şey icat oldu :D

bu onu diyen adamın bilmemesinden kaynaklanıyor işte, piyasa algısı çok iyi yaratılıyor...

hill holderın sadece F3 titaniumda olmasıda en güzel örneği işte. Ford F3 stylea hill holder koymuyor ucuz satıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında mantık basit görünüyor 3.saniyede devre dışı bırakan sistemi devre dışı bırakmak,yada gaza veya geri vitese entegre

Öyle ancak sistem açık kodlu değil, şuan yapabildiğimiz sadece konfigrasyonu değiştirmek, konfigrasyonda da sadece var/yok ayarı var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.