Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Modifiye Önerisi

Önerilen Mesajlar

Herkese Merhaba İyi Forumlar.

Aracım 2010 Focus 2 HB Comfort Siyah.

Belirli bir bütçem var aklımdada iki şık var ve hangisini yapsam diye karar veremedim

Sizin önerileriniz bana yardımcı olacaktır :)

1- Titantium far - xenon far+sis - cam filmi - titantium spoiler 

2- 17 jant lastik - helezon yay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakma zenon sevdanızdan kısa zamanda vazgeçmeniz dileğiyle, ben oyumu jant + yay  seçeneğinden yana kullanıyorum.

Bunların dışında titanium x far ve cam filmi seçeneğini de düşünebilirsiniz..

Hocam Mtec 8000k xenon alacağım.ancak dier seçeneklere malesef bütçe yetmiyor :) fikriniz için teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam Mtec 8000k xenon alacağım.ancak diğer seçeneklere malesef bütçe yetmiyor :) fikriniz için teşekkürler 

Bütçe yetmiyor diye insanların hayatı ile oynamamız gerekmiyor ama değil mi ? Sizin gözünüz rahatsız olmuyor mu bu tür uygulamaları görünce?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam Mtec 8000k xenon alacağım.ancak dier seçeneklere malesef bütçe yetmiyor :) fikriniz için teşekkürler

Merceksiz fara zenonu kaç kelvin yada ne marka taktığınızın önemi yok, karşınızdaki sürücülere işkenceden başka bir şey değil bu uygulama.

Bu ve bir çok forumda bunun önüne geçmek için çabalıyor. Gelin bu sevdadan vazgeçin ve bütçeniz yettiği zaman mercekli tit x farına geçin. Şimdilik diğer seçenekleri düşünün derim.

Yinede ısrar ederseniz trafikte çınlayan kulaklara hazırlıklı olun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeşim sen jant koy xenona ve yaya vereceğin parayla amerikan park +spoiler +cam filmi yaptır :sofeer:

hatta bir öneride daha bulunayım spoilere masraf yapıcağına kendininkini gövde rengine boyattır ;)

Anıl Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer yapmayı düşündükleriniz çok güzel umarım hoş da olur fakat ben karşımda çakma xenon farları görünce yedi sülalelerine rahmet okuyorum hepsinin bir kaç kez de tehlike atlattım bu pislikten bunu da belirtiyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.öncelikle kardeş arabana cam filmi taktır.2.titanyum spoylerine gerek yok, senin spoylerinden pek bir farkıda yok.spoylerini boyatmana da gerek yok zaten araban siyah renkmiş.İleride istersen senin mevcut spoylerinin üzerine ek aparat takıyolar ondan yaptırabilirsin.3.Zenon far işine girmeni tavsiye etmem güzel bile olsa hep arabanla gecemi gezeceksin,far karartma yaptırsan hem daha uzuz hemde arabana çok güzel yakışır.4.17 jant ve makasları kestirmek bence arabanın konforunu düşürür 100 beygirlik arabanda birde tüp varsa sana tat vermeyebir.16 collejtion cantı taktırırsan bence daha güzel durur.hemde makasları kestirmek zorunda kalmazsın konforunda düşmez teker ebatlarınıda 16 .55 215 yaparsan bence en hesaplı ve en güzel konforlu görüntüyü sağlarsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.