Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Ford Focus Rs (Amerika Versiyonu Tanıtıldı)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 Şubat'ta lansmanı yapılan Focus RS'in bugün US versiyonu yayınlandı.

• 2.3 litre Ecoboost motor kullanılacağı tekrarlandı ve yine net güç değeri verilmedi (315 ps'den fazla olacak)
  • Gelmiş geçmiş en güçlü RS frenlerine sahip olacak, önlede Brembo kaliperler yer alacak.
  • 2016'nın baharında satışa sunulacak.

Bu arada yeni RS, önceki nesline göre %9 daha verimli dış dizayna sahip, yani sürtünmesi düşük. Aracın diğer detayları yukarda verdiğim başlıkta mevcut o yüzden tekrarlamıyorum.  Drift modu, Spor esp ve Spor egzoz sesi gibi seçenekler mevcut.

Rs'e özel renk olan Nitrous Blue, 4 kat metalik kaplama içeriyor bunun yanısıra Stealth Gray, Shadow Black ve Frozen White diğer seçenekler arasında.

Us versiyona SYNC 3 koyulmuş ve bu beni kişisel olarak sinir ediyor :)  Neden Avrupa'ya geç veriyorsun? (Gerçi 2016'da satışa çıkacak bir model tanıtılmadı ama olsun, esamesini göremedik) 

Anten,Spoiler,Jant'dan başka arka tamponda yer alan fren ışığı kalkmış. Avrupa versiyon daha güzel ki :):kıhkıh: Kaka usa :D

lApK1FW.jpg

OELIxg7.jpg

bIhX2Gm.jpg

sWFHvdu.jpg

DRzDHj7.jpg

uxuaPd8.jpg

QYHQ8jJ.jpg

wm49gFH.jpg

woeCOYY.jpg

Bir diğer fark

tlGsVpu.jpg

Avrupa iç mekan

EHmzGAN.jpg

Avrupa dış

RunGoZv.jpg

Avrupa dış

H9a6RJg.jpg
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni focus rs daha agrasif  daha çekici olmuş,ön ızgara diğer focus modellerinin dışına çıkmış ve gayet güzel bi tasarıma bürünmüş. Bi otomobil dergisinde okumuştum muhtemelen 320 hp olucak. Ve gözüm yine kaput üzerindeki fıskiyeye takıldı benim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.