Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Geniş anlamında tecavüz birisinin hakkını gasp etme şeklinde anlaşılır, kaçırma da hürriyetin gaspıdır, yani bu anlamda tecavüz cinsel içerikle kullanılmamıştır falan filan yazabilirim ama ne gam, kırk yılda bir ben seni sen beni taklit etmişiz, ne çıkar bundan?!

Ne bagırıyon ki... :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Abdussamed Acar,

Yan sarrafın Passat'ı mı çeldi aklınızı? :)

Bu SUV'ların en cazip noktası(bence) oturma pozisyonu ve çekilin yoldan der gibi görkemli duruş.

Bakıyorum izleniyorum, siz nerde görev yapıyosunuz hayırdır :)

Yok komşunun binmesi en fazla dezavantaj olur filo aracı gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O fark'tan ziyade maliyet (satıcının) farkını bilip ötv ve kdv eklemeniz gerekiyor, muhtemelen daha fazladır ama yine de ekstra vardır o ayrı mesele.

1.6 tdi  yada 1.4 tsi  motor ile kullanılacak şanzıman o paralara gelmez gelmemesi lazım. üstüne nasıl bir maliyet yüklersek yükleyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar 

Sanırım ilk kaparo verenlerdenim.Ocak ayında siparişler açıldığında vermiştim.Geçen hafta başka bayii ile görüşüp talebi test ettim.Siparişin verilmesi durumunda ağustos ayına alabileceğimi söyledi.İlk sipariş geçtiğim için ben sanırım haziranda alabiliyorum.

Bende 135 bin tl civarında executive beklentisindeyim.Ancak tabi ki önce aracı test etmek istiyorum.Umarım beklediğime değecektir diye düşünüyorum.Executive pakette zaten hemen hemen bir çok premiumda bulamayacağınız bir çok fonksiyon ve özellikler mevcut....

160 ps den çok bu gücün ZF nin içerisinden geçeceğini duymamdan dolayı bu araca güveniyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.