Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Gerçekten 135'e Kuga almana engel yıllık vergisi mi?

Hayır 1.6 litre ve altında sahip olduğum ötv muafiyeti... artık yararlanayım diyorum şu haktan, 2 litre esasında halen kullandığım keyifli bi seçenek benim için. Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saol, yeni değil yeterince uzun zamandır benimle.. Sağ bacağım polio sekeli (çocuk felci) uzun yürüme ortezi kullanıyorum ,)

Bakan bu konular hakkında daha kolay anlaşılır olması için yeni yasa çıkartacaklarını söylemiş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Abdussamed Acar,

Şu maviye yakın 2.0 dizel Passat mı sizinki? Arada görüyorum Şarkışla'da.

Bu arada Açılım'daki Bey'i bilmem ancak Bayan, Honda'dan başkasına araç dememekle birlikte aracıma kamyon nitelendirmesinde bulunmuştu. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakan bu konular hakkında daha kolay anlaşılır olması için yeni yasa çıkartacaklarını söylemiş.

Biraz daha az komik hale getirebilirlerse iyi olur şüphesiz :)

@Abdussamed Acar,

Şu maviye yakın 2.0 dizel Passat mı sizinki? Arada görüyorum Şarkışla'da.

Bu arada Açılım'daki Bey'i bilmem ancak Bayan, Honda'dan başkasına araç dememekle birlikte aracıma kamyon nitelendirmesinde bulunmuştu. :D

Aman benden uzak olsun öyle ST :) Plaka da HE 202 ise gördüğünüzdür heralde :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Abdussamed Acar,

Yan sarrafın Passat'ı mı çeldi aklınızı? :)

Bu SUV'ların en cazip noktası(bence) oturma pozisyonu ve çekilin yoldan der gibi görkemli duruş. 

Ama bu tip yerlerde öyledir örneğin 2010 da düzcedeyim insigna yeni çıktığı dönem ulen insanda merak ediyor süzülüyor geçerken falan...ohooo beyaz insigna geçiyor bitti diyorsun bitane daha birtane daha dedim noluyo opel burada bedavamı dağıttı bilmemne işte A marka mobilya mağaza sahibi almış onu gören sğpermarket sahibi almış onu gören beyaz esşacı birkaç büyük sokağı vardır düzcenin sıralı sağlı sollu insigna vardır yani biraz komsunun tavuğunun komsuya kaz gözükmesi gibi düşünülebilir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama bu tip yerlerde öyledir örneğin 2010 da düzcedeyim insigna yeni çıktığı dönem ulen insanda merak ediyor süzülüyor geçerken falan...ohooo beyaz insigna geçiyor bitti diyorsun bitane daha birtane daha dedim noluyo opel burada bedavamı dağıttı bilmemne işte A marka mobilya mağaza sahibi almış onu gören sğpermarket sahibi almış onu gören beyaz esşacı birkaç büyük sokağı vardır düzcenin sıralı sağlı sollu insigna vardır yani biraz komsunun tavuğunun komsuya kaz gözükmesi gibi düşünülebilir...

''O kanka bu hiç yakmıyor hemen sende al :D:zha:

Geçen gün tatile çıktık tüm valizleri aldı namuzsuz...''

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Stockholm sendromu diye bir şey var değil mi?

Hani tecavüzcüsüne aşık olma falan, bu yoldan gidiyorlar.

:kıhkıh:

siz böyle deyince passat fiyatlarına bakayım dedim. türkiye dsg farkı 13200 tl ingiltere farkı 1600 pound = 1600*3,85=6160 tl insan azıcık interneti karıştırsa ,Stocholm sendromunun tedavisini araştırmaya çalışır. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzgunumde tecavüzcü değil doktorum kendini kaçırıp rehin alana aşık olmadır o...herşeyin içine seksüel şeyler katmayalım... :P

Geniş anlamında tecavüz birisinin hakkını gasp etme şeklinde anlaşılır, kaçırma da hürriyetin gaspıdır, yani bu anlamda tecavüz cinsel içerikle kullanılmamıştır falan filan yazabilirim ama ne gam, kırk yılda bir ben seni sen beni taklit etmişiz, ne çıkar bundan?!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

siz böyle deyince passat fiyatlarına bakayım dedim. türkiye dsg farkı 13200 tl ingiltere farkı 1600 pound = 1600*3,85=6160 tl insan azıcık interneti karıştırsa ,Stocholm sendromunun tedavisini araştırmaya çalışır. :kıhkıh:

O fark'tan ziyade maliyet (satıcının) farkını bilip ötv ve kdv eklemeniz gerekiyor, muhtemelen daha fazladır ama yine de ekstra vardır o ayrı mesele.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''O kanka bu hiç yakmıyor hemen sende al Geçen gün tatile çıktık tüm valizleri aldı namuzsuz...''

Klasik olası muhabbet. Ancak forum kullanıcısı için bence çok demode. :) Abdussamed ACAR'ın böyle düşünmediğine kalıbımı basarım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.