Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sıfır Focus (Araç teslim süresi)

Halil Ibrahim Dursun

Önerilen Mesajlar

post-8804-1428134318,1519_thumb.jpg Teşekkür ederim. İnşallah sizde bende kazasiz belasiz kullanairiz.

[emoji782] [emoji780] Bu iki kart nedir life kartı yakit alinca opette kullandim. Ama sonra opet kart varmis kitapcikla birlikte life kart yakit ta kullaniliyorsa opet karta gerek yok mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

çıldırmak üzereyim bayi tarafından resmen gasp edilmeye çalışıldım sedan istediğim aracı hatback olarak istemişler vs. vs. daha sonra anlaştığımız bi rakam vardı o rakamın üzerine 2000 tl daha istediler anlaşmışım kapora vermişim bayinin hatası yüzünden 2000 daha istediler neymiş fiyat farkıymış banane ben seninle anlaşmışım kaporamı vermişim hataları yüzünden ki hata olduguna inanmıyorum neyse nisan ilk haftası olmadı tabi teslimat için daha sonra 15 20 si oldu şimdi mayıs başı oldu çıldıracam ne yapıcam gemideymiş geze geze gelecekmiş verdiyi cevaba bak...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çıldırmak üzereyim bayi tarafından resmen gasp edilmeye çalışıldım sedan istediğim aracı hatback olarak istemişler vs. vs. daha sonra anlaştığımız bi rakam vardı o rakamın üzerine 2000 tl daha istediler anlaşmışım kapora vermişim bayinin hatası yüzünden 2000 daha istediler neymiş fiyat farkıymış banane ben seninle anlaşmışım kaporamı vermişim hataları yüzünden ki hata olduguna inanmıyorum neyse nisan ilk haftası olmadı tabi teslimat için daha sonra 15 20 si oldu şimdi mayıs başı oldu çıldıracam ne yapıcam gemideymiş geze geze gelecekmiş verdiyi cevaba bak...

Sonradan bir değişiklik yapılmadıysa eğer sözleşme yapıldığında kapora verdiğinin andaki fiyat sabitleniyordu. Fiyatlardaki artış sizi etkilemezken indirimler fiyata yansıtılıyordu. 2013 sonunda ben arabamı alırken böyleydi. Bence iyice araştırın. Hiç hoş bir durum değil bu.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

? ... olur mu öyle şey

444 36 73'ten Ford Direkt Hattını arayın, bilet açtırın. Konu ile ilgili takip hemen başlar ve açıklama / durumun netleşmesi istenir. Bir mağduriyetiniz varsa da giderilir. 

not: Geminin geze - geze geldiği konusu doğru, ben "fark" konusunu anlamadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düzelmezse bayi isminide alalım. Alışveriş yaparken dikkate alırız. Fiyat konusunda [emoji102]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

? ... olur mu öyle şey

444 36 73'ten Ford Direkt Hattını arayın, bilet açtırın. Konu ile ilgili takip hemen başlar ve açıklama / durumun netleşmesi istenir. Bir mağduriyetiniz varsa da giderilir. 

not: Geminin geze - geze geldiği konusu doğru, ben "fark" konusunu anlamadım. 

Bunlar artık ne yaptıysa :P o araba yok ellerinde yenisini istediler e şimdiden eskiye göre biraz zamlandı ya onu almanın derdindelerdi sanırım.

Tam anlatılmayınca böyle yalap şalap şeyler yazıyoruz. :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arabalar zamlandı size getirecekleri arabayı eski fiyattan veremeyecekleri için o parayı talep etmişler,ancak bu hata onların elinizde sözleşme yokmu ? benim sözleşmemde,aracın modeli,rengi,motoru falan açıkça yazıyordu,eğer elinizde geçerli bir belge varsa kaan beyin söylediği gibi şikayette bulunun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o araba yok ellerinde yenisini istediler

cidden araba yok ama Yakup, bu ay gelen gemide ki araçların tamamı satılmış/bağlantılı desem inanır mısın? hatta bir adım öteye geçeyim, şirkete (bizim şirkete) dışarıdan (kısa dönem kiralama) 10 adet Fiesta kiraladım ... bu ay sonu araçlarım gelince kiralık Fiesta'ları iade edeceğim ... o derece yani.  showroom'a koyacak araba bulamıyorum yahu ... aramızda -showroom sünnetçi vitrinine döndü- geyiği bile çeviriyoruz. (malumunuzdur, sünnetçinin vitrini boştur ... adamcağız oraya ne koyacak ki?)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cidden araba yok ama Yakup, bu ay gelen gemide ki araçların tamamı satılmış/bağlantılı desem inanır mısın? hatta bir adım öteye geçeyim, şirkete (bizim şirkete) dışarıdan (kısa dönem kiralama) 10 adet Fiesta kiraladım ... bu ay sonu araçlarım gelince kiralık Fiesta'ları iade edeceğim ... o derece yani.  showroom'a koyacak araba bulamıyorum yahu ... aramızda -showroom sünnetçi vitrinine döndü- geyiği bile çeviriyoruz. (malumunuzdur, sünnetçinin vitrini boştur ... adamcağız oraya ne koyacak ki?)

Maşallah :P Ne diyek :D Parabol, seçim sonrası görürüz :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup çağatay bey sizinle özel konuşmak istiyorum biraz acil özel mesaj atamıyorum sistem hata veriyo sizin aracınızla benimki aynı bir kaç sorum olacak sadece [email protected] mail adresim 5447384576 tel numaram bir şekilde benimle iletişime geçerseniz çok memnun olurum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.