Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2016 Ford Ranger Tanıtıldı (Detaylı)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Uygunluğu gittiğimiz yerdeki düzen için demiştim :)

...onu da siz ayarlayın bi zahmet.

Arkadaşlara fısıldayın, kart hamili yakınımdır muhabbeti çekin ... olmadı anahtarı kapıp - kaçın.

...bi şekilde halledin artık.

Ya bu yeni nesil acaip tıfıl be abi ... benzer durum bizim başımıza gelse, atıyorum ... @H. Cenk ile olay yerinde bulunsak anında tiyatro yapar (mesela ben Sara krizi geçiririm, millet başıma toplanınca Cenk kuZu'yu alar - kaçar, iki tepe ötede onunla buluşuruz) ve malı götürürdük. Yok babam, yok ... bunların hepsi iyi aile çocuğu.

pıFFF  :smiley2k:

(bkn.kuZu verilmez, araklanır.) 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Kaan Yagizer said:

...onu da siz ayarlayın bi zahmet.

Arkadaşlara fısıldayın, kart hamili yakınımdır muhabbeti çekin ... olmadı anahtarı kapıp - kaçın.

...bi şekilde halledin artık.

Ya bu yeni nesil acaip tıfıl be abi ... benzer durum bizim başımıza gelse, atıyorum ... @H. Cenk ile olay yerinde bulunsak anında tiyatro yapar (mesela ben Sara krizi geçiririm, millet başıma toplanınca Cenk kuZu'yu alar - kaçar, iki tepe ötede onunla buluşuruz) ve malı götürürdük. Yok babam, yok ... bunların hepsi iyi aile çocuğu.

pıFFF  :smiley2k:

(bkn.kuZu verilmez, araklanır.) 

Cıks, saldım çayıra mevlam kayıra yöntemi yoktu :D 

Ama hakkımı yemeyin Focus lansmanında kimseye sormadan yaptım o işi malum :zha: 

Bu sefer aşırı düzenliydi parkur ve deneme süreci. Her aracın görevi belliydi desem daha doğru olur misal 6933'ün bugünki görevi ON-ROAD'du :D OFF-ROAD araçları plakalarını suyun içinde bıraktı artık nasıl alacaklar bilemiyorum :D 

Çoğu kimse fazla memnun olmadı, dağlara taşlara vurdurmadılar diye (çok daha fazlası bekleniyordu bazı rakipler gibi)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Aaaah ahh. Şu ford şu rangera 2.0 tdci 180 bg motoru koysaydı ve de XLT otomatik 4x4 ü şimdiki fiyatlarda olaydı. Vallahi alınırdı.  

2.2 dizel otomatik 4x4 ranger,  1,5 tdci focus titaniumdan ucuz arkadaş. 

Şu karda kışta evimize çıkamadığımız dönemlerde gider alırdık valla. 

focus

foc.JPG

ranger

ranger.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Aaaah ahh. Şu ford şu rangera 2.0 tdci 180 bg motoru koysaydı ve de XLT otomatik 4x4 ü şimdiki fiyatlarda olaydı. Vallahi alınırdı.  

... o söylediğinin bir başka versiyonu da "Babaannemin şeyleri olsaydı..." diye başlar, gider.:wacko:

Sevgili üstadım kurtarsa tüKKan senin ama bizde uygulanan hacim esaslı vergi sistemi Dünya'da kabul görmüyor ki ... eleman emisyona göre, yakıt tüketimine göre ve belki de en önemlisi bir arazi aracının olmazsa olmazı "sağlamlık" esaslarını temel alıp araç yapıyor. 

bkn. olsa senden esirgermiyiz?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ranger'a da 2.0 koyacaklar zaten. EcoBlue :yeah: Yeni 170 PS/405 Nm yeter buna :D 

Bu yıl uygulanmaya başlayacak diğer ürünlere de. Türkiye ne kadar uyum sağlar bilemiyorum. 

Mondeo hala eu 5 motorlu keza custom ve ranger da öyle. Avrupa geçti misal. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 Mart 2015 - 17:49 tarihinde, Kutluhan A. yazdı:

Her şey güzelde bu araba tam anlamıyla niçin tutmuyor Türkiye'de ?

Bide bu jantlar Transit'e daha çok yakışır sanki. Ford'un jant tasarımlarında son dönemde düşüş var bence.

Türkiyede 150bin tl den aşağı olmayışı ve türkiye şartlarına göre mtv si biraz tuzlu da ondan. 4x4 200.000tl aldık mesela. Onun yıllık 6-7bin lira mtvsi çıkıyor. Bu yüzden 4x4lere herkesin gücü yetemeyebiliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Abi ranger'a da 2.0 koyacaklar zaten. EcoBlue :yeah: Yeni 170 PS/405 Nm yeter buna :D 

...o motor G.Afrika'ya gidecek de, elemanlar motoru koyup aleti yürütecek de, gemiye koyup bize yollayacaklar da .... ooooo ... biz bu duruma "Don't Die My Donkey, Don't Die!" diyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.