Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Fiesta Ve Toyota Yaris

Erdem C.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Aile arabası olarak Focus araştırmaları nedeniyle burada görüşlerinize başvurmuştum.

Bu konuda netlik kazandık ancak günlük kısa mesafe (10 km gidiş ve 10 km geliş) için bayan kullanımına uygun yeni bir araç araştırmamız mevcut.

Otomatik olması önemli.

Bu araştırmalarda yine ford ailesinde Fiesta gözümüze çarptı. Buna ek olarak yaris bir diğer seçenek.

Fiyat olarak fiesta daha uygun görünüyor ve donanım seçenekleri fazla.

Ancak bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum.

Destek olabilirseniz çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

208 uygun fiyatlı gözüküyor ancak ne kadar uzun soluklu olur, bakım vs. ayrıca bazı forumlarda okuduğum kelebek lastik ayrılma problemleri vs. nedeniyle uzak durdum. Bayide incelediğimde dolu bir araç gibi.

Toyotanın fiyatları yüksek.

Düşündüğümüz uygun olması nedeniyle 1.6 powershift veya vergi avantajı nedeniyle 1.0 powershift olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

90'lı yıllarda(çocukluk) hayalim Toyota idi. Sağolsun o dönem sonrası çıkardıkları araçlarla gözümdeki değerlerini bitirdiler. 2004-2005 model bir Toyota ile 2015 modeli arasında cici bicileri dışında teknik özellikler ve donanım açısından ciddi bir fark yok. Az sorun ve Avrupa araçlara göre müşteri memnuniyeti artıları. Tercihimi daha önce söylemiştim ancak yine de test sürüşü yapmanız mantıklı olacaktır. Beklentileriniz de belirleyici. Fiyat/performans ürünü mü arıyorsunuz yoksa içinize sineni mi? İkisini örtüştürebiliyorsanız ne âlâ.  Eğer göstergeler ikinci söylediğimden yanaysa, güçlü bir çeldirici olan ilk seçeneği(f/p) göz ardı etmeyi başarıp gerekirse biraz fazla ödeyip gönlünüzdekini alın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat & Fayda adına http://www.lada.com.tr/cars/niva.html... derim ben.  Al Allah belanı versin, bıktım leyn senden diyene kadar kullan, sonra da zevkine götürüp bir taş ocağı çukuruna yuvarla gitsin. (Bkn.tercihen içinde sevmediğiniz kişiler doluyken) ...sıfırın altında konfor, kışın çamurlanan paçalar, federal yapıya geçmiş ısıtma sistemi, insana "bu arabaya süspansiyon koymayı unutmuşlar mı?" dedirten yürüyen aksam, vites değiştirirken bileğinize çöken ağrı ve berbat işçilik&malzeme olsa da ben Niva'yı severim ... hamamböceğini ağlatacak seviyede hayatta kalma uzmanıdır ... Niva olmuyorsa o zaman alacaksın Ford, olacaksın Lord  :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.