Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opet Otobilim

Mehmet Demir

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

Ayın 25'inde başvurmuşum, unutmuştum ben bunu da şimdi aradım. Nasıl olmuşsa, ben mi becermişim sistem mi değişik bilemiyorum, anahtarlığım varmış gibi başvurmuşum. Şimdi güyya olan anahtarlığımı iptal edip tekrar talep etmem gerekiyormuş.

internetten iptal diye bir şey de yok, varsa da bulamadım.email ile darlama çabalarım 1-2 güne sonuç vermezse alternatif arayışına giresim var. başvururken bende otobil zımbırtısının olduğunu öngörmesi ciddi saçma bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonda söylediklerinden alakasız bir şey çıktı. Mail'e verilen cevap'ta kredi kartı tanımla diyordu. E ben en başta yapı kredi ile başvuruyu seçip tanımlamıştım diye hatırlıyorum da becerememişim demekki de şimdi yaptım. Bakalım bu sefer olacak mı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

turanj otobilim bugün geldi, pazartesi yazmışım en son, 3-4 güne geliyor demekki. Bir kaç güne test ederim.

Kullanmayı planlamadığım 2 tane göreceli büyük stickler da geldi. Bir de bu apartman girişini açan zımbırtıya pek benziyor, sinyal karışması neyim olmaz herhal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
3 saat önce, Arda P. yazdı:

Ücreti varmı otobilin? Ben genelde ayda max 250 lira alıyorum. İşime yararmı?

Ben Adalet Bakanlığı çalışanlara verilen adalet kart üzerinden aldım bedava adrese gönderdiler. Mazotta litrede 20 kuruş indirim yapmış oluyor. Bu da çok iyi bence. 250 TL yakıt alıyorsan 10 TL cebinde kalır. Ford un vermiş olduğu life kartla bana 12500 km de verilen puan 13 TL. Hemde Şubat aydan beri devamlı opet ten aldığım halde. Life card la 11 ayda biriken paranın daha fazlasını Otobilim bir ayda veriyor. Birde parayla,kredi kartıyla uğraşmıyorsun. Daha ne olsun. 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Ekleme sebebi ile ;saygılarımla arzederim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.