Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Orta Hoparlör

Kadir Mermer

Soru

Merhabalar aracımın göğsünde bulunan orta hoparlörün kenarlarında kalkma olduğunu fark ettim ve çok az bir ses yapıyor radyonun sesini kapatınca daha önce böyle bir sorunla karşılasan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim iyi günler .

9551c0d1c89050c600a166a7458c99c1.jpgddf356f23a2ef4accce17e1e2a2c9e54.jpg

9527723b7dad00948506467cab62ea45.jpg

Kadir Mermer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Benimkininde farkli bir kodesinde hafif kalkma var. Sanirim gunesten oluyor. Kronik bir sorun gibi. Caresi yok sanirim. Bende ses yapmiyor. Söküp gereken yerlerine cift tarafli bant yada bez bant ile desteklenebilir. Zaten cok bir espriside yok gibi. Koymasalarda olurmus :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eot den kastın nedir abicim

Engine Oil Temperature, yani motor yağ sıcaklığı. Sensör olarak takılır, ford focus st lerde var olduğunu düşündüğüm veya başka bir sensörden bu verileri alarak göstergelerde yağ sıcaklığını gösterebiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Engine Oil Temperature, yani motor yağ sıcaklığı. Sensör olarak takılır, ford focus st lerde var olduğunu düşündüğüm veya başka bir sensörden bu verileri alarak göstergelerde yağ sıcaklığını gösterebiliyor.

Çok gerekli olduğunu düşünmüyorum, müzik benim için daha ön planda bi değişiklik düşünmedim açıkcası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12.03.2015 - 19:51 tarihinde, ufuk özdemir yazdı:

Ben de orayı bugün söküp çift taraflı bantla yapıştırıp geri taktım.Orayla uğraşmaktan bıktım zaman zaman oradan ses geliyor ben de söküp sağına soluna sünger sıkıştırıp geri takıyorum.

Merhaba,

Göğüste yer alan hoparlör kısmını nasıl söktünüz tarif edebilir misiniz? Sanki ses yapıyor gibi. kolay sökülüyorsa kontrol edeyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.