Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Otosan'dan Müşterilerine Avantaj Kart - Lifecard -

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 4 ay sonra...

3. 45 bin bakımda %20 indirim kuponum vardı, lifecard kısmına ise  "3. seviye" yazılmış faturada.. 46 tl daha ek indirim vardı.. 3. seviye 3. bakım yada 3. servise gelişimz gibi bir anlam ifade edebilir..

maşallah buji lerimiz kdv hariç, indirimsiz 44 tl :D .. herkes EB motora binemez..  :P

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3. 45 bin bakımda %20 indirim kuponum vardı, lifecard kısmına ise  "3. seviye" yazılmış faturada.. 46 tl daha ek indirim vardı.. 3. seviye 3. bakım yada 3. servise gelişimz gibi bir anlam ifade edebilir..

maşallah buji lerimiz kdv hariç, indirimsiz 44 tl [emoji3] .. herkes EB motora binemez..  [emoji14]

Buji tanesi mi 44 abi. Bende değiştirmeyi düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buji tanesi mi 44 abi. Bende değiştirmeyi düşünüyorum

evet 3. bakım -%20 kupon; -46 tl lifecard, bir de ekonomik bakım diye ibare var faturada..sanırım işçilik az tutuldu...

standart bakım+3 buji: 488 tl..polen yok..geçen bakım değiştim, bir daha kini kendim değişirim..

indirimsiz 675 falan gibi.. yağ ne oldu dedim, gelişini bizde biliyoruz ama satışında durum bu değişen yok dediler.. dışarıdan getiririm dedim, getir dediler..

3 yılı bitecek sonraki bakımda malum 3 yılı biten arabalarda ciddi bakım indirimi oluyor.. (ama bende +2 ek garanti var) gitmeden fiyat alıp yağı ona göre kendim götüreceğim.. aks keçesinde ciddi terleme var ama yinede gerek yok dediler.. 15 bin liklerde bile aynı dediler..

kutuda ibare yoktu ama tsi ler gibi ise iridyum buji dir.. japon malı.. (2-3 sene önce arkadaş 1.2 tsi nin 4 bujiye 110 tl vermişti-bizde 3 var karlıyız  :) )

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bir sorum olacak. Yapı Kredi bankası Opet World Card sahibiyim. Yakıtımı bu kart ile alıyorum ve hangi benzinliğe gitsem ,Ford Life kart'a yükleme yapamıyor. Yani puanı zaten kredi kartınıza alıyorsunuz bir de buraya vermiyor diyor ama bilginiz varmı ? Öncesinde World kartım yok iken life karta yüklüyorlardı puanları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.