Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

15' Focus Style Ön Izgara Nasıl Çıkar?

Alper Sert

Soru

Herkese selam. Aliexpress'ten arabaya st logo aldım. Gelmesi bi 20 gün sürer sanırım. Aslında ön ızgaranın çıkmasını istemiyorum fakat çıkmadan olmayacak galiba. Bu ızgarayı nasıl çıkarabilirim??

Ürün bu: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Car-3D-Metal-Front-Grille-ST-RS-Emblem-Badge-car-Rennsport-3D-Logo-ST/2044608393.html

post-8737-0-10914100-1425812819_thumb.jp

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Gümrükte yaşanan sorunlar nedeniyle st amblem nihayet geldi.Bu gün taktım.

Sol taraftaki kapağı çıkarınca elinizin yetiştiği yerden iterseniz, ön ızgara klipsli olduğu için yavaş yavaş çıkıyor.Fiesta da ki gibi direk dalmayın. :P

post-8737-0-20268700-1432916928_thumb.jp

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkese selam. Aliexpress'ten arabaya st logo aldım. Gelmesi bi 20 gün sürer sanırım. Aslında ön ızgaranın çıkmasını istemiyorum fakat çıkmadan olmayacak galiba. Bu ızgarayı nasıl çıkarabilirim??

Ürün bu: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Car-3D-Metal-Front-Grille-ST-RS-Emblem-Badge-car-Rennsport-3D-Logo-ST/2044608393.html

Kardeş ön ızgarayı çıkarıpta ne yapacaksın kaputu açınca elini içine sok st yazısını dışarıdan tak somunlarını çevir.Ön ızgarayı söktükten sonra yapılacak çok şey var zaten.İlk önce arabanın motorunun dışardan görünmesini engelle arkasına siyah ızgaralı plastik bir parça koymayı dene ön ızgaraları pano blek boyaya boyata bilirsin.Heralde sende benim gibi arabanın ön ızgaralarını beğenmiyorsun.ortası çok boş duruyor.Ben ızgaranın tam ortasına fort mustangın gümüş atını bile koymayı düşünüyorum.Krom çerçeve bile siyaha boyatılabilir.Sol köşeye takmak istiyorsan oranın delinmesi lazın kapalı çünkü.Tam st görüntüsü elde etmek istiyorsan arabanın altındaki siyah yeri grıye boyata bilirsin.Herşeyi yazdım nasıl söküleceğini yazmadım çünkü bende bilmiyorum. :)

Şükrü Ersin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Muhtemelen tırnaklı, kaputu açınca tırnakları görünmüyor mu?

Bu videoda fiesta anlatılmış, benzer olduğunu tahmin ediyorum. Ama bu adamın sökme tarzını sevmedim, bence yanlış yapıyor :)

Abi sanırım söken arkadaşın bir daha takma niyeti yok.O çıtırtılar tırnaklardan geldi sanırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Şükrü Ersin Kaputu açınca el girecek yer yok.Boşluk olan yerin orayı da radyatör engelliyor.Aslında ön panel hoşuma gidiyor fakat st logoyla azıcıkta olsa kel görüntüyü engellemek istiyorum.Dediğiniz gibi ızgara piano black olsa çok şık durabilir.Aklımın bir yerinde dursun. :)

@Murat Kavuk Büyük ihtimalle bizim ki de bu şekilde dir.Fakat bu şekilde girişmek beni biraz korkuttu. Kesin elimde kalır. :kıhkıh: Uygulamayı yapan kişinin pek acıması yok galiba. :)

Kırmızı ile gösterdiğim yerleri sökünce radyatörü atlatmış olurum büyük ihtimalle.Logo gelince bir deneyim.

post-8737-0-61413300-1425908620_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Gümrükte yaşanan sorunlar nedeniyle st amblem nihayet geldi.Bu gün taktım.

Sol taraftaki kapağı çıkarınca elinizin yetiştiği yerden iterseniz, ön ızgara klipsli olduğu için yavaş yavaş çıkıyor.Fiesta da ki gibi direk dalmayın. :P

attachicon.gifafasdasd.jpg

Güle güle kullanın. Bir de takılmış halini görseydik :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Ahmet Çi yazdı:

merhabalar. ön panjuru titanium panjur ile değiştirmek istiyorum. uyumsuzluk durumu var mıdır. kendimiz değiştirebilir miyiz .  önerileriniz nelerdir bu konuyla ilgili

Uyar. Panjur, Izgara gibi anahtar kelimeler ile sitede arama yapıp örneklere denk gelebilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
20 saat önce, Ahmet Çi yazdı:

merhabalar. ön panjuru titanium panjur ile değiştirmek istiyorum. uyumsuzluk durumu var mıdır. kendimiz değiştirebilir miyiz .  önerileriniz nelerdir bu konuyla ilgili

52967892_1138581486319635_7028094989217300480_n.jpg

Birebir uyar. 

Öndeki çeki demiri plastigini sökün elinizi ordan sokup panjuru öne dogru itin asılarak cekin rahatlikla cikar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.