Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Ecosport S Tanıtıldı (2016 Ecosport Makyaj değil)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Aslında fena araç değil, Fiesta'ya tercih edilebilir yada B-Max'a,  zaten irice bir Fiesta'ya benziyor, özellikle Fiesta'ya ilgi duyan bayanların 10bin fazladan verip tercihi olacağı şimdiden belli, (bkn. para nasılsa bizden çıkıyor) benim hanım görmesin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vay arkadaş... hepimizde ne dert varmış hanımlarda... konu ecosport mu yoksa ford seven evli erkekler kulübümü (FSEEK) belli değil :) benimki de ehliyetini kaybetmişti de allahtan rahattım... şimdi buldu, "bu yeni gösterge çok iyi yeeiieeaaa" diyerek kullanıyor... önüne bakması lazım aslında değil mi ? :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuga ile Fiesta'yı toplayıp aritmetik ortalamasını almışlar, sonra bir tık aşağıya düşürmüşler, sonra da adı Captur olmasın o Renault'da var, madem Eco diye bir furya tutturduk bizimki de EcoSport olsun, bir numarası varmış gibi bir de S ekleyelim sonuna demişler...

Ve ta ta ta taaaaa: Ford Ecosport S   :dead:  :dead:  :dead:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu araç Türkiye'de pazar sıkıntısı yaşamaz.Bi düşünün Daihatsu Terios,Suzuki Jimny gibi araçları.Benim mantığıma yatan eminim bir çok kişininde aklına yatar.Az yaksın,karda kışta sorun yaşatmasın,basit ve sağlam olsun.

Babam bu aracın hayranı uzun zamandır.Çıksın hemen alacağım diyenlerden.Valla bende de bi tane olsun isterdim.Doğa gezilerinde kullanılır.Off -road bile yaparım (mı? acaba :)  ) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecosporta yapılan iyileştirmelerin ingilizce dilinde dökümü kusura bakmayın çeviremeyeceğim. Tek söyleyeceğim stepne opsiyonel  olmuş. Artık araba standartta stepnesz lastik tamir kitiyle geliyor (bir SUV için talihsiz bir tercih ), stepne opsiyonel. Stepne isterseniz  yeri gene bagaj kapağı . Bir diğeri titaniumda parçalı deri koltuk standart. Ey güzel FORD mondeoya koyma ecosporta koy .Bravo.. Motorlar euro  6.1 ..Bunu da mondeoya koyma ecosporta koy  

• Spare wheel optional, with a tyre mobility kit in place of the spare as the standard offering 
• Colour 4-inch display when SYNC is specified
• Charcoal black lower instrument panel, centre console and door boards
• Partial leather seats standard for Titanium models
• Significant Noise, Vibration and Harshness reworking via enhanced sound package
• Significant dynamics upgrade – with revisions to springs, dampers, spring aids, steering gear, rear axle twist beam, Electronic Stability Programme settings and steering assistance profiles
• Reduced gearbox torque truncation in lower gears provides more available torque for both EcoBoost and TDCi diesel
• Instruments can be dimmed, have chrome-surround rings, window-lifter switches have chrome tabs
• Heated windscreen, heated mirrors, and heated seats available as a combined “Winter Pack” which also adds rear seat ducting at floor level to improve comfort in the rear seat in cold conditions
• Privacy glass optional
• The handbrake is relocated to improve accessibility 
• Powertrains are upgraded to EU6.1 emission standard, with the diesel gaining 5 PS
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

B-Max bence çok iyi bir ürün. İşe yarayan bir araç olduğu için beğenilmemesi doğal :D

Ona da şekil eklerler yakında.

B-Max için düşüncelerimi biliyorsun bana göre segmentinin en kaliteli üretimlerinden biri, hatta ağabeylerinden geri kalmayan bir kabin kalitesi sunuyor.

Ecosport u pek beğenmedim ama, epey pahalı olsa da Edge "akar" :P

Tolga KARACA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

kuga başlığından;

(o aslında Ecosport istiyor ama...)

abi ecosport u bende beğendim, sıradışılığı severim ama yurtdışı incelemeleri 5 üzerinden 2-2.5 yıldız veriyor..

kimsenin 1.0 motora lafı yok ama hindistan çıkışlı olması, plastik kalitesi ve fiesta üzerine kurulu, fiestadan daha iri (daha enli-geniş focus tan bile; focus 2010, ecosport 2057 aynalarla ve malum yüksek) bir araba olduğu için yol tutuşunda savrulma tarzı sıkıntılarının olduğu yazılmış. görmedik ama haklılarsa alınmaz yani..

youtube da jeep in bazı jipleri var, esp testinde araç resmen S çizemiyor, sağa-sola savruluyor, en kötü puanı alan jipler(suv herhalde) Jeep te..

tabi bunlar en az 2-3 yıl önceki modeller, son çıkardıklarını hiç incelemedim..

şimdi renegade diye ufak birşey çıkardılar millet alıyor(bknz 2015 satışları), ama testleri nasıldır bilmiyorumç jip in var mı var :) diye alınıyor mu, kaliteli mi bakmak lazım

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... araç gelsin, bakarız üstadım.

Sonuçta yere görece -sınırlı- basan ve ağırlık noktası yukarıda araçların (SUV'lerin genelinde bu sorun var zaten ... bu sınıfa boşu boşuna Gergedan denmiyor) geyik testi vs. problemi olması normal. İçişleri bakanı Fusion'a biniyordu, seviyordu o aracı ... sonra B-Max'a geçti ... onu da sevdi ... yüksekte (yolu rahat görme adına) ve dizleri kırık (iskemlede oturur gibi) araç kullanmayı tercih ediyor (...ki ben de o oturuş pozisyonunu severim) bu durumda (Ford üretim yelpazesi içinde kalacaksak ki kalacağız) C-Max, Kuga ve EcoSport ilk akla gelen tercihler olacak demektir. Kuga bizim buralarda (oturduğum semt) zor, park yeri karne ile dağıtılıyor ve yeni Kuga epey büyük ... C-Max'da ufak değil ama Kuga'ya göre daha dik inen C sütunları ile park etmesi, bir yerlere sığdırması daha rahat (bence) ama yukarıda da dediğim gibi E.sport gelsin ... bakacağız artık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı 2015 Yeni Ecosport S Tanıtıldı (2016 Ecosport Makyaj değil) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.