Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Ford Mondeo 1.5 Ecoboost 160 Ps 6 Ileri Otomatik Test - Sürüş İzlenimi - İnceleme

Önerilen Mesajlar

2-Mondişim geldiğinde içine adım atmadan havuzlu paspas ve bagaj havuzu yerleştirmek istiyorum,tercihim orjinal olması,değilsede kaliteli kauçuk arıyorum şuan için bulabilirmiyim?(Ford bayinden istedim fakat yakın zamanda temin edemeyeceklerini söyledi,yurt dışı sitelerde de pek istediğimi bulamadım)

Fusion olarak amazon ebay vs'de bakılabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracı çok beğendim test sürüşü süperdi sedef beyazı bir harikadizel modelde otomatik olmaması çok üzücü kredi olanaklarıda çok iyi araça özel kredi tanımlanmış oran çok iyi seneye kanadaya gitmiyecek olsam kesin alırdım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kart kol dayamanın içine takılmıyor yanılmıyorsam. Ünitenin arkasına takılıyor dolayısıyla iş uzun.. O yüzden takmaya fırsat olmadı diyor Kaan. 

O kadarını bilmiyorum abi ama kolçaktaki yuvada harita kartı vardı. Kullanım klavuzuna bakayım dedim 2015 diye indirdim 2007 çıktı :D

edit: bi yanlış anlaşılma var, kolçağa takılıyor haritada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eklediğim resim, mondeonun ingiltere kullanım klavuzundan. Oradan çalıştığı kesin dediğim gibi ekranı bilmiyorum ama sadece ekran olması çok saçma olurdu, her sene ekranmı söktürüp taktırcam? Bide amerikaya bakayım.

edit: amerikada aynısı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eklediğim resim, mondeonun ingiltere kullanım klavuzundan. Oradan çalıştığı kesin dediğim gibi ekranı bilmiyorum ama sadece ekran olması çok saçma olurdu, her sene ekranmı söktürüp taktırcam? Bide amerikaya bakayım.

Bence de, ingiltere öyle diyorsa o da aynıdır yorulma boşuna.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@, Neyse Ozan belli ki oranın teknisyeni konuya daha hakim değil. Bana da her sene ekran açtırmak mantıksız gelmişti.

Yakup servisi arasın da taksınlar :)

Bu zaten lansman öncesi bize özel bir test gibi bir şeydi. Gerekli düzenlemeleri araç gelince yapacaklardır. Hatta belki şu an filo müşterileri için (malum onlara nav şart) otosan kartı takmıştır.

Ben uyuz forum müşterisi olarak bu araba stop startlı olsaydı ve dinamik led titaniumda standart olsaydı ciddi ciddi düşünürdüm.  Stop startın çok işe yaradığını düşünüyorum. Hatta en çok mondeoya yarar. Çünkü mondeo alan zaten ağır dur kalk trafiğine girmiyordur ya uzun yol ya da sahil yolu gibi 500 m git ışık bekle 600 m git ışık bekle yollara girer. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.