Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Ford Mondeo 1.5 Ecoboost 160 Ps 6 Ileri Otomatik Test - Sürüş İzlenimi - İnceleme

Önerilen Mesajlar

Eline sağlık Yakup

Arabada navigasyon kartının takılı olmaması bence çok büyük bir eksiydi.

Tan otada showroom arabasının üzerinde kart, bilseydim gönderirdim size :D alıp çakmağı bile çıkarıyorsunuz bunu nasıl olduda bıraktınız dicektim ama banane diyip geçtim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabada navigasyon kartının takılı olmaması bence çok büyük bir eksiydi.

...kart var aslında, ama sen de gördün. araba iki dakika boş kalmıyor ki kartı takalım.

Sabah müşteriye gitti, öğlen Ford aracı aldırdı ... c.tesi iade edecekler (Filo lansmanı...) bir denk getirebilsek -takacaz- ...da  :) denk gelmiyor kör olasıca.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey elinize emeğinize sağlık,mevcut Mondeo test videolarının tamamını bikaç kez izledim,bu kadar harika bir iş çıkarıp hepsinden daha profesyonel ama amatör duygularla bu kadar iyi bir inceleme yapıp aracımı daha çok sevmeme daha çok ısınmama sebep olduğunuz için çok teşekkür ederim,eminim sizin bu incelemeniz sebebiyle onlarca insan mondeo alacaktır,ayrıca birçok kimsenin önemsemedeği fakat benim gibi hafiften obsesif insanların  önem verdiği ayrıntıları dile getirmeniz çok yerinde olmuş. Bigün İstanbul'a geldiğimde sizinle tanışmayı çok isterim,Adanaya yada tokata yolunuz düşerse de sizi misafir etmek isterim fakat şöyle bir olumsuz tarafınız var ki yazılarınız yüzünden Ford fanatiği olabilirim :)

İçimden geldi son bişey ekleyeyim (Hayattaki en büyük şansım, Galatasaraylı bir babanın oğlu olarak doğmaktı) ''ŞAMPİYON GALATASARAY''

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey elinize emeğinize sağlık,mevcut Mondeo test videolarının tamamını bikaç kez izledim,bu kadar harika bir iş çıkarıp hepsinden daha profesyonel ama amatör duygularla bu kadar iyi bir inceleme yapıp aracımı daha çok sevmeme daha çok ısınmama sebep olduğunuz için çok teşekkür ederim,eminim sizin bu incelemeniz sebebiyle onlarca insan mondeo alacaktır,ayrıca birçok kimsenin önemsemedeği fakat benim gibi hafiften obsesif insanların  önem verdiği ayrıntıları dile getirmeniz çok yerinde olmuş. Bigün İstanbul'a geldiğimde sizinle tanışmayı çok isterim,Adanaya yada tokata yolunuz düşerse de sizi misafir etmek isterim fakat şöyle bir olumsuz tarafınız var ki yazılarınız yüzünden Ford fanatiği olabilirim :)

İçimden geldi son bişey ekleyeyim (Hayattaki en büyük şansım, Galatasaraylı bir babanın oğlu olarak doğmaktı) ''ŞAMPİYON GALATASARAY''

Rica ederim, görmeye çalışıp yazmayı deniyoruz işte :P Kötü araba yok artık uygunu bulmak mesele :P 

Ben herkeşe açığım bir gün (and more) görüşmek dileği ile diyelim madem...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''ŞAMPİYON GALATASARAY''

...neyin Şampiyonu? Bu sene Coca Cola halı saha turnuvasını mı kazanacaksınız? (bkn.cidden merak ettim şimdi)

benim gibi hafiften obsesif insanların  önem verdiği ayrıntıları dile getirmeniz

...aktif forum kullanıcısı = bildiğin arızalı (...aksi düşünülemezdi zaten)   :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık Yakup

Tan otada showroom arabasının üzerinde kart, bilseydim gönderirdim size :D alıp çakmağı bile çıkarıyorsunuz bunu nasıl olduda bıraktınız dicektim ama banane diyip geçtim :)

Kart kol dayamanın içine takılmıyor yanılmıyorsam. Ünitenin arkasına takılıyor dolayısıyla iş uzun.. O yüzden takmaya fırsat olmadı diyor Kaan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Mondeomla alakalı bir kaç ihtiyaç ve sorum olacak..

1-Bagaj istediğim gibi değil fakat stepneyi tamamen kaldırsam düz bir zemin elde edebilirmiyim?

2-Mondişim geldiğinde içine adım atmadan havuzlu paspas ve bagaj havuzu yerleştirmek istiyorum,tercihim orjinal olması,değilsede kaliteli kauçuk arıyorum şuan için bulabilirmiyim?(Ford bayinden istedim fakat yakın zamanda temin edemeyeceklerini söyledi,yurt dışı sitelerde de pek istediğimi bulamadım)

3-Ford müşteri hizmetlerinden ve bayiden tatmin edici bir cevap alamadım ipad air 2 için,mailde 30 nisana kadar sipariş mayısta adrese teslim diyor,başka birşey yapmama gerek yok sanıyorum?

Teşekkür ederim....Şunu da belirtmeliyim Mondiş için fena bir heyecan var,hani çocuksu şeyler :yemek:

Aynı soruları diğer konuda paylaştım fakat sanırım araya kaynadı :wacko:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.