Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Focus Mk4 Olası Tasarımlar

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
Render öyleki arka kapı bile spyshot ile benzersiz, yanlış yani [emoji4] Direkt Fiesta'yı şişirmiş o kadar.

Yakup şu da bir gerçek ki firmalar Yen'i tasarımlarını değişimin başlangıcı ile sunarken diğer araçlarına da büyük ölçüde yansıtıyor. Özellikle far ve stop kısımları. Hatta şöyle diyeyim bu işi abartan da Fransızlar :)

Ama burada sana katılıyorum ;)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk yazdı:

Şöyle de bir render var, sağda solda 

Avrupa'da da benzerleri dolaşıyor bir süredir ve bana mantıklı geliyor. 

Hoş daha önce de yazdığım gibi IV'ü atlayalım doğrudan V'e geçelim görüşüm bunun için de geçerlidir. (Bkn. giderek Focus antipastisi gelişen adam)

ff181.PNG

ff182.PNG

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Semih O. yazdı:

Valla ben verem olacam bunu beklerken, gerildim resmen.

Ben torun sahibi olmaktan korkuyordum da Kaan abi 2019 diye yüreğime su serpti:D

--5 dakika sonra eklendi--
47 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ana hat zaten ortada ama yüz böyle birebir olmaz, ki zaten belli spyshot'da. :D Arkası O.K. ön böyle olmaz, Fiesta var bir tane çirkin iki çirkin olmaz bi evde :D 

PS: Bunun kapı da, fail.

Bence de ön taraf biraz daha farklı okacaktır ama yine  de fiesta kadar "ebleh"durmuyor. Mavi olanda sis farlarının olduğu kısım değiştiriyor. Neyse daha neler çıkar neler, yol uzun.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.