Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Focus Mk4 Olası Tasarımlar

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Bu haliyle gelecekse hiç gelmesin daha iyi. Arkasının öyle olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Ön tasarımında daha hırçın olacağını düşünüyorum. Fiesta gibi ördek suratlı, ebleh bir tasarımla geleceğini düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ön panjur güzel.

Arka stoplar da öyle. Genel olarak arkayı beğendim, ama bu seferde BMW 1 görür oldum.

Farların LED olmayanını da görmek lazım.

Sisler pek eğreti duruyor. 

Kaputun iki yanından A sütununa uzanan çizgi ile yandan giden omuz çizgisi arsındaki yükseklik farkı çirkin ötesi, tasarım hatası tadında.

Burun hala uzun. İç mekanda arka koltuk mesafesi iyi ise bagaj küçük kalacak, bagaj iyi ise diz mesafesi. 

Focus 3,75 desek?

Amma sinirim...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence ön taraf fena değil. Fiesta gibi fazla yuvarlak durmuyor. Sis farları beklediğimden iyi duruyor. En çok sedan tasarımını beğeneceğimizi düşünüyorum. Artık donanımları, teknik özellikleri ve fiyatı görmek için bekleyeceğiz. Bunlar iyi olursa bu araba satar bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben çok beğendim. Ki zira sektörün durumunu düşünecek olursak sıfırdan yeni bir tasarım beklemek zaten hayaldi. İyice pişsin bi daha bakarız. Hatta sedanı görmeden yorum yapılamıyacağını  düşünüyorum. Yalnız içerideki değişikliklerin dışarıdan daha fazla olması gerekiyor bence. Neyse bu başlık daha çok su götürür. Beklemeye devam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Valla ben çok beğendim. Ki zira sektörün durumunu düşünecek olursak sıfırdan yeni bir tasarım beklemek zaten hayaldi. İyice pişsin bi daha bakarız. Hatta sedanı görmeden yorum yapılamıyacağını  düşünüyorum. Yalnız içerideki değişikliklerin dışarıdan daha fazla olması gerekiyor bence. Neyse bu başlık daha çok su götürür. Beklemeye devam

Çekiyomuz birer tane şöyyyle en donanımlısından ?? :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaklaşık 1 yıl önce açıklanan konudur. Ford tasarımları artık A'dan L'ye dönüşmeyecek sadece gelişecek; bunu kabul etmeyenler için bazı şeyler zor olacaktır :D 

https://www.focusclubtr.com/topic/13132-ford’un-üretimi-bölgeye-göre-özelleşecek/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Ön panjur güzel.

Arka stoplar da öyle. Genel olarak arkayı beğendim, ama bu seferde BMW 1 görür oldum.

Farların LED olmayanını da görmek lazım.

Sisler pek eğreti duruyor. 

Kaputun iki yanından A sütununa uzanan çizgi ile yandan giden omuz çizgisi arsındaki yükseklik farkı çirkin ötesi, tasarım hatası tadında.

Burun hala uzun. İç mekanda arka koltuk mesafesi iyi ise bagaj küçük kalacak, bagaj iyi ise diz mesafesi. 

Focus 3,75 desek?

Amma sinirim...

ön panjur mevcut olanın ters çevrilmiş hali. Bir kaç yeri eğip bükmüşler(Aerodinamik muhabbeti) Anten zaten  olması gerektiği gibi  ama geç yapılmış ,shark  olmuş.Silecek suyu fışkiyeleri kaput altına alınmış  ,silecekler tek yönlü olmuş.Sisler bence bu kadar çirkin değildir.(İnşallah değildir.) Ön-arka far takımı volvo dan kırpılma olmuş.   Asıl değişiklik içeride olmalı. Yan dikizler önde ,  arka kelebek cami ise kapıda bu da iç mekan biraz daha genişlemiş gibi düşündürüyor bana. Sonuçta F 3,5 makyajlanmış , eksiklikler giderilmiş gibi bir şey olmuş.

Ama dediğiniz gibi sanki,  bagaj küçük olacak gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.