Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Focus Mk4 Olası Tasarımlar

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Fiesta gelecek olan Yen'i nesil fordların anahatlarını belirliyor aslında. Bence ön far ve arka stop takımı fiestaya benzeyecek. Yuvarlak hatlara sahip ön farlar olacak tahminimce... sondan bir önceki resim de aslına bakarsanız dediklerimi tamamlıyor ;) hayırlısı bakalım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen çok zorlamışlar renderı Fiesta'ya bu kadar da benzeyeceğini düşünmüyorum. Tampondaki gri tabaka ST'den, tampon ve panjur ST-Line'dan, arka difüzor ST-line'dan ayna efekti verilmiş, farları açıklamaya gerek yok ön arka direkt kopya. :)
Şaka maka ne zaman tanıtılır bu araç? Fiesta gelene kadar tanıtılırsa bakarsın beklerim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Cem G. yazdı:

Şaka maka ne zaman tanıtılır bu araç? Fiesta gelene kadar tanıtılırsa bakarsın beklerim :D

Fiesta gelmeye başlarken Focus da tanıtılır o sıralar. 2018 başında seri üretim başlıyor en geç 3-4 ay öncesinde tanıtılır. Eylül gibi diyelim.

https://www.focusclubtr.com/topic/13422-ford-focus-mk4-çıkış-tarihi-malzeme-bilgisi-ve-motorları/?do=findComment&comment=388982

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
4/21/2017 - 10:32 tarihinde, Serkan D. yazdı:

Merhaba dostlar....Focus MK4  yeni fiesta nın biraz daha kalitelisi olacak diyorlar.Ekran değişecek ,göğüs ufalacak böylece arka mekan genişleyecek gibi tahminler var.

2017-ford-fiesta.jpg

2017-yeni-kasa-ford-focus-6.jpg

Ben bunu begendım yenı astraya benzıyor ama guzel 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21.04.2017 - 10:32 tarihinde, Serkan D. yazdı:

Merhaba dostlar....Focus MK4  yeni fiesta nın biraz daha kalitelisi olacak diyorlar.Ekran değişecek ,göğüs ufalacak böylece arka mekan genişleyecek gibi tahminler var.

2017-ford-fiesta.jpg

2017-yeni-kasa-ford-focus-6 (1).jpg

Bu nasil bir kasa ya boyle bsy gercekmi acaba yaparmi ford focus yeni kasada bu tasarimi acaba asik oldum??evi satar alirim?

Gökhan Bütün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.