Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Focus Mk4 Olası Tasarımlar

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

17 dakika önce, Semih O. yazdı:

Satış için değil de kasayı görmek için diyorum.

Fiestanın satışı başlamadan Focus'u tanıtmazlar bence. Fuarlara da artık bağımlı hareket etmiyorlar o yüzden tarih ancak sızarsa belli olur. Bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Gözlerimi iki kenardan yakalayıp çekince arabanın tasarımına bayıldım, çünkü doğru dürüst göremez oldum. Çin işi, Japon işi, sevmedim ben bu gidişi. Yakup ilk defa yanlış bilgi almış olmanı diliyorum.

Focu IV'ü atlayıp doğrudan V'e geçsek?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Gözlerimi iki kenardan yakalayıp çekince arabanın tasarımına bayıldım, çünkü doğru dürüst göremez oldum. Çin işi, Japon işi, sevmedim ben bu gidişi. Yakup ilk defa yanlış bilgi almış olmanı diliyorum.

Focu IV'ü atlayıp doğrudan V'e geçsek?

:D Büyük ihtimalle tutmaz sanırım bilmiyorum ben de. Stoplar, Fiesta mk7'ye benziyor ama.

Genel tasarım hattı benzer belki, bunun aynısı olmaz tabii yüzünü gördük sonuçta :D 

Böyle olursa arka görüş sıfıra yakın olacak gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Linea mca sanırım bu. Yok elentra mı yoksa. Förd bu kadar zevksiz olamaz sanırım. E gider linea ya da elentra alırım ki çok daha ucuza.

Elantra Focus'tan çok çok çok daha şık tasarıma sahip ama :) Sokakta 20 kişiye soralım rahat 15'i alır. Bütün taksiler elantra olsa diyorum hatta, gözlerimiz doyar. 

Focus'u koymaya gerek yok sanırım :)

2017-hyundai-elantra-eco-07.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Elantra Focus'tan çok çok çok daha şık tasarıma sahip ama :) Sokakta 20 kişiye soralım rahat 15'i alır. Bütün taksiler elantra olsa diyorum hatta, gözlerimiz doyar. 

Ben de beğeniyorum valla. Fiyat bakımından da yeterli ama kalite ne durumda bakmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kadar üstadın içinde bize laf söylemek düşmez aslında ama artık focusta bir şeyler olmalı iyi veya kötü tartışılacak bir şeyler olmalı. Ne bileyim artık torpidoyu ağzımıza sokmaktan vazgeçmeli veya led dara geçmeli yani birşeyler değişmeli. Focus ya bu diğer markaların değişimleri kadar değişime girse kim bilir neler göreceğiz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.