Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Hız Sabitleme Montajı

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Maalesef fotoğraf çekemedim,

Önce airbag sÖküldü, 5 dakika

daha sonra direksiyonu sÖküp yeni (hız sabitleme olan) direksiyon takıldı. Başka herhangi bir parça ekleme yada kablo çekme yok. Zaten sistem hazır. Daha sonrada GEM modüle yükleme yapıldı yaklaşık 20 dakika, bu kadar....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapılmayan işlem yoktur yapamayan usta vardır :yeah:

Yetkili servis elemanlarında ustalık %20 den fazla değil.. Onlar monte/demonte adamı :) Arızalıyı söker sağlamı takar faturayı keser yollar

Aynen katılıyorum, servis resmen uğraşmak istemedi, çok masraflı iş, zaten olmaz dediler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapılmayan işlem yoktur yapamayan usta vardır :D

Yetkili servis elemanlarında ustalık %20 den fazla değil.. Onlar monte/demonte adamı :D Arızalıyı söker sağlamı takar faturayı keser yollar

+ Ford Mustang

Hele Laguna varken servis elemanları deli ediyordu beni, ufacık tamirle uğraşmayıp milyarlık parçaları değişmeye çalışırlardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 11 ay sonra...

hele şu sustali anahtarı bir yaptirayim cc sonra da yapılır, taktıran arkadaşların deneyimleri de önemli tabi

sustalı için bu model uygunsa fiyatı da çok iyi

http://www.ebay.com/itm/New-Flip-Floding-Remote-Key-Case-Shell-For-Ford-Focus-C-Max-/400320456948?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item5d34f568f4&vxp=mtr

Ben Toyota, Sshoyong, Nissan ve Doblo için getirtip yapmıştım. Çok iyi oldular.

300TL ikinci el direksiyon dahil maliyet mi?

Direksiyon illa aynı model mi olmak zorunda mesela f3 direksiyonu yada mustang direksiyonu olabiliyor mu?

Ebayda birçok modeli var. direksiyonlu ve direksiyonsuz olanlar hatta alt yapısı olmayanlar için bile var.

ford focus cruise control

diye aratın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.