Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Hız Sabitleme Montajı

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

10.03.2018 - 18:30 tarihinde, Yıldırım Başaran yazdı:

Hangi şehir? İzmir se yardımcı olabilirim :)

--45 dakika sonra eklendi--

Forum kurallarını tekrar okudum ve ticari amacım olmadığı için telefon numaramı yazmam da sakınca olmadığını düşünerek yazıyorum...

05556248567 

05456248567

Bu numaralardan birinden ulaşabilirsiniz...

hocam valla kimseden ses çıkmayınca tekrar sipariş ettim dün geldi oda 1.5a versiyon baktım oda kopya içi farklı çalışmıyor. bi tanıdığım kargoya verdi sağolsun bakalım onu deneyecem . hocam yardımını isteyebilirim çok tşkler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar Konya'da CC Tuşlarını Takacak Bir Elektrikçi Tanıdığı Olan Var mı Acaba ?

Forumun İlk Sayfalarında Bir Kaç Gönderi de Bahsetmişler Elektrikçiden Lakin Sadece Tuş Takımını Takmak İçin 200 TL İstiyor.

"hız sabitleyici montajı nin sayfalarından birinde fren ve gaz pedallarının üzerinde olması gereken parçalar var mı yok mu onu kontrol edin." Birde Bu Parçalar Tam Olarak Nerede Bu Parçalar Yoksa Hız Sabitleyici Takılmıyor mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21.03.2018 - 12:32 tarihinde, İsmet Akçakaya yazdı:

Arkadaşlar Konya'da CC Tuşlarını Takacak Bir Elektrikçi Tanıdığı Olan Var mı Acaba ?

Forumun İlk Sayfalarında Bir Kaç Gönderi de Bahsetmişler Elektrikçiden Lakin Sadece Tuş Takımını Takmak İçin 200 TL İstiyor.

"hız sabitleyici montajı nin sayfalarından birinde fren ve gaz pedallarının üzerinde olması gereken parçalar var mı yok mu onu kontrol edin." Birde Bu Parçalar Tam Olarak Nerede Bu Parçalar Yoksa Hız Sabitleyici Takılmıyor mu ?

Bütün sayfaları okumanızı tavsiye ederim...22 sayfanın tamamında işinize yarayacak her türlü bilgi ve sorularınızın cevapları mevcut... Konya da kim yapar bilemem ama eliniz alet tutuyorsa çok basit sabitleme şekli...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Gördüğüm kadarı ile iki cihaz da iş görmez... Üstüne switch olan bir cihaz almanız gerekir.

--1 dakika sonra eklendi--
29.05.2018 - 18:58 tarihinde, Devran D yazdı:

Bu urun isimizi görürmü.

Screenshot_20180529-185555.png

Bu cihaz işinizi görür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
18.11.2017 - 22:26 tarihinde, Murat Özkılıç yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Benim aracım ford c-max 2005 trend. Cihangir arkadaşımın paylaştıkları ile bende cuma günü hız sabitleyiciyi devreye aldım. Çok da güzel oldu. Çok teşekkür ediyorum paylaşımda bulunan arkadaşlara.

Ben öncelikle tuş takımını aldım 1 yıl önce. İnternetten baktığım gördüğüm kadarıyla yapmaya çalıştım fakat hep pcm modülünde yarım kaldı. 

Gitmediğim usta sormadığım kişi kalmadı hatta orjinal arç beyninden de oldum fakat yapamadım. 1 yıldır ara ara uğraşıyorum bugüne kadar yapamamıştım. Meğer çok kolaymış. Ve bu kolay işlem için ne kadar ucuk paralar istediler az çok bilirsiniz. Bende daha sonra nasıl yaptığımı paylaşıcam inşallah. Gaziantep den bana ulaşanlara seve seve yardım edebilirim. Şimdi hız sabitleyicinin tadını çıkartayım biraz. herkese çok teşekkür ediyorum

Murat bey yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.