Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Hız Sabitleme Montajı

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

23 saat önce, Mehmet Kenan Kabalar yazdı:

Bağlantı hızı ile ilgili sorun olabilir mi? Bir de bilgisayarınızı internete bağlayıp denediniz mi?

bilgisayar internete bağlı değildi. Bağlantı hızını nasıl ve nereden ayarlıyoruz.Söyleyebilirmisiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Mehmet Göler yazdı:

bilgisayar internete bağlı değildi. Bağlantı hızını nasıl ve nereden ayarlıyoruz.Söyleyebilirmisiniz...

ELMConfig yazılımını başlattığınızda "adapter setup" butonuna tıklarsanız altında ayar yapabileceğiniz bölüm açılır.

Ekran Alıntısı.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mehmet Kenan Kabalar yazdı:

ELMConfig yazılımını başlattığınızda "adapter setup" butonuna tıklarsanız altında ayar yapabileceğiniz bölüm açılır.

Ekran Alıntısı.PNG

Teşekkürler Bir daha ki bağlanmam da internet ve bağlantı hızını  dikkate alıcam.  Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.01.2018 - 21:46 tarihinde, Mehmet Göler yazdı:

PCM modülünde bu hatayı alıyorum. Daha önce karşılaşan yada bilen var mı?

Pl3d46.jpg

Ve en sonunda mutlu son. Son üç gündür kafa patlattığım  bütün sorunları hallettim. Gecenin ikisi olamasına rağmen dayanamadım ve test sürüşüne çıktım.Sonunda 2006 trend benzinli aracımda artık hız sabitleyici çalışıyor..Esasında sorunların çözümü o kadar basit ki.Ancak teknik bilgi yetersizliğinden insanın gözünde büyüyor. Bu işlemin  bana maliyeti sadece 22$ oldu. Aslında ekrandaki hatayı vermese işlem süresi 5 dakika da bitiyor. Bende ki hatadan dolayı süre yarım saati biraz geçti.Neler yaptığımı müsait zamanda detaylı anlatırım. Forumda bilgi paylaşımında bulunan herkese teşekkürler...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.04.2015 - 16:30 tarihinde, Cengiz Kasap yazdı:

Sorun çözüldü cc devrede .Yapmak isteyen arkadaşlara kesinlikle içten yardımcı olabilirim.A'dan Z'ye takmadan programa kadar...Bünyamin kardeşim öğrendim tarifle takarsın...

Merhablar bende aracıma bu cc tuş montajı ve modülü yüklemek istiyorum sökme felan harici saddece soketlerin nere takıldığı ve modülü nasıl yükleyebilirim bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracım 2009 1.6 trend ,Hız sabitleme montajı konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Nevşehir, Kayseri, Niğde Aksaray ve Ankara da yaşayan arkadaşlar varsa çok memnun olurum 

Tamer Karaca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba hız sabitleme için tuş takımını nerden temin edebilirim.bilindik bi yer varmı.aliexpress de 20 dolar gibi fiyatlar yazıyo ama çeşit olarak hangisini almalıyım.resmini atabilirseniz de olur.yanlış bişey almamam için.yada satan parçacı varmı.ben esenlerde oturuyorum.bilen yardımcı olursa sevınırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Mesut ç yazdı:

merhaba hız sabitleme için tuş takımını nerden temin edebilirim.bilindik bi yer varmı.aliexpress de 20 dolar gibi fiyatlar yazıyo ama çeşit olarak hangisini almalıyım.resmini atabilirseniz de olur.yanlış bişey almamam için.yada satan parçacı varmı.ben esenlerde oturuyorum.bilen yardımcı olursa sevınırım. 

Bir bakayım Mesut, buluruz belki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç Hız Kontrol Anahtarı Cruise Kontrol Sistemi Kiti için Ford/Focus/st 2 2005-2007 2008 2009 2010 2011 Direksiyon
http://s.aliexpress.com/ZFjyeqmQ?fromSns=Panoya kopyala 
(from AliExpress Android) bu ürün işinizi görecektir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.