Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Hız Sabitleme Montajı

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

9 saat önce, Yildirim YILDIZ yazdı:

Bende Antalya'da bu isi yaptirmak veya yardim alarak yapmak dusuncesindeyim. Yardim veya yonlendirmede bulunabilecek var mi acaba?

Sitemize tarayıcı (uygulama değil) üzerinden giriş yaparak şartlarımızı tamamlananız gerekiyor. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
17.10.2017 - 14:58 tarihinde, Burhan C yazdı:

Merhabalar Diyarbakır’da yardımcı olabilecek arkadaş varmı düğme siparişi verdim çok fazla bilgim yok yada yapan servis varsa ücretlide olabilir lütfen yardımmmmmm

Yardımcı olacak kimse yokmu

--0 dakika sonra eklendi--

Düğmelerim geldi ama yapamıyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yardımcı olacak kimse yokmu
--0 dakika sonra eklendi-- Düğmelerim geldi ama yapamıyorum 
Nasıl bir yardım bekliyorsunuz? Montaj mi yazılım mı? Detaylı açıklamalar burada var. Yine de hangi konuda yardıma ihtiyacınız varsa belirtin. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılım konusu hocam düğmeleri elektrikçide taktırdım düğmeler çalışıyor ama aktifleştirmedik 
Yazılım atarken bilgisayarınız internete bağlı olsun. Bir de Cruise kontrol etkinlestirmeden önce otomatik kapı kilitleme gibi diğer ayarları önce deneyin. Faklı yazılımlarla da deneyin. Birkaç denemeden sonra yazılım atıyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba arkadaşlar. Benim aracım ford c-max 2005 trend. Cihangir arkadaşımın paylaştıkları ile bende cuma günü hız sabitleyiciyi devreye aldım. Çok da güzel oldu. Çok teşekkür ediyorum paylaşımda bulunan arkadaşlara.

Ben öncelikle tuş takımını aldım 1 yıl önce. İnternetten baktığım gördüğüm kadarıyla yapmaya çalıştım fakat hep pcm modülünde yarım kaldı. 

Gitmediğim usta sormadığım kişi kalmadı hatta orjinal arç beyninden de oldum fakat yapamadım. 1 yıldır ara ara uğraşıyorum bugüne kadar yapamamıştım. Meğer çok kolaymış. Ve bu kolay işlem için ne kadar ucuk paralar istediler az çok bilirsiniz. Bende daha sonra nasıl yaptığımı paylaşıcam inşallah. Gaziantep den bana ulaşanlara seve seve yardım edebilirim. Şimdi hız sabitleyicinin tadını çıkartayım biraz. herkese çok teşekkür ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar. Benim aracım ford c-max 2005 trend. Cihangir arkadaşımın paylaştıkları ile bende cuma günü hız sabitleyiciyi devreye aldım. Çok da güzel oldu. Çok teşekkür ediyorum paylaşımda bulunan arkadaşlara.
 Ben öncelikle tuş takımını aldım 1 yıl önce. İnternetten baktığım gördüğüm kadarıyla yapmaya çalıştım fakat hep pcm modülünde yarım kaldı. 
Gitmediğim usta sormadığım kişi kalmadı hatta orjinal arç beyninden de oldum fakat yapamadım. 1 yıldır ara ara uğraşıyorum bugüne kadar yapamamıştım. Meğer çok kolaymış. Ve bu kolay işlem için ne kadar ucuk paralar istediler az çok bilirsiniz. Bende daha sonra nasıl yaptığımı paylaşıcam inşallah. Gaziantep den bana ulaşanlara seve seve yardım edebilirim. Şimdi hız sabitleyicinin tadını çıkartayım biraz. herkese çok teşekkür ediyorum.

Gule gule kullanin. Nasil yapildigina dair ayrintili bir yazinizi bende bekliyorum. Konuyu takipteyim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar merhaba. Aracım 2006 model 1.6 focus trend hız sabitleyici için tuş takımını sipariş verdim ve dün geldiler. Tuşların montajını ondan sonra kontağın altındaki soketten gem modülüne hattı da çektim. Forumda yeterince fotoğraf bulunduğundan yükleme gereği duymadım. Buraya kadar sorun yok. Az önce forumda olan videodaki gem modülü testini uyguladım tuş takımındaki on tuşu dışındakilerin hepsi çalışıyor ses var ancak on tuşunda ses yok. Bu durum normal midir. Kabloları soketlere takarken hata yaptığımı düşünmüyorum hata olsa on tuşunun yanında ki of tuşu da çalışmazdı diye düşünüyorum. Bir de arkadaştan aldığım modifiyeli  elm cihazını da bilgisayarım bir türlü görmüyor.Forumda yazılan adreslerden sürücüleri de indirdim bir türlü olmadı. Bu konuda da yardımcı olurmusunuz. ELM config yazılımını indirdim. Ancak bilgisayar görmediğinden program kısmına daha bakamadım. O aşamaya gelince yeni sorularım olacaktır.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba. Aracım 2006 model 1.6 focus trend hız sabitleyici için tuş takımını sipariş verdim ve dün geldiler. Tuşların montajını ondan sonra kontağın altındaki soketten gem modülüne hattı da çektim. Forumda yeterince fotoğraf bulunduğundan yükleme gereği duymadım. Buraya kadar sorun yok. Az önce forumda olan videodaki gem modülü testini uyguladım tuş takımındaki on tuşu dışındakilerin hepsi çalışıyor ses var ancak on tuşunda ses yok. Bu durum normal midir. Kabloları soketlere takarken hata yaptığımı düşünmüyorum hata olsa on tuşunun yanında ki of tuşu da çalışmazdı diye düşünüyorum. Bir de arkadaştan aldığım modifiyeli  elm cihazını da bilgisayarım bir türlü görmüyor.Forumda yazılan adreslerden sürücüleri de indirdim bir türlü olmadı. Bu konuda da yardımcı olurmusunuz. ELM config yazılımını indirdim. Ancak bilgisayar görmediğinden program kısmına daha bakamadım. O aşamaya gelince yeni sorularım olacaktır.Teşekkürler.
Bazı elm cihazları araca bağlanmadan bilgisayar görmüyor. Diğer soruya gelince on tuşuna ait switch te sorun vardır.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mehmet Kenan Kabalar yazdı:

Bazı elm cihazları araca bağlanmadan bilgisayar görmüyor. Diğer soruya gelince on tuşuna ait switch te sorun vardır.

Direksiyonu fazla kesmemek için tuşları iki üç defa söküp takmıştım az önce tekrar söktüm meğer On düğmesinin lehimi atmış. Lehimlettim şimdi tüm tuşlar çalışıyor. Elm cihazını araca bağlayarak deniyorum usb tanımıyor.Birazdan başka bir bilgisayar bulup deniyecem. Belki olur.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direksiyonu fazla kesmemek için tuşları iki üç defa söküp takmıştım az önce tekrar söktüm meğer On düğmesinin lehimi atmış. Lehimlettim şimdi tüm tuşlar çalışıyor. Elm cihazını araca bağlayarak deniyorum usb tanımıyor.Birazdan başka bir bilgisayar bulup deniyecem. Belki olur.  
Bilgisayar internete bağlı iken driverlarini kendisi bulur büyük ihtimalle. Tabi işletim sistemine bağlı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.