Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Skoda Superb

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

donanım ve fiyat açıklanmış. bu akşam kapora vermeye gidiyorum :D

DSGler gelmemiş şimdi sadece düzler geliyor. 

1.4 125 düz vites active 67 bin kayme. Poloyu takasa verip üstü kredi yapmayı planlamaktayım.

Bunda manüel klima var, sis farı yok, 16 alaşım jant var. Cruise control yok. Golfteki gibi CC sonradan takılabiliyorsa alırım gibime geliyor. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

donanım ve fiyat açıklanmış. bu akşam kapora vermeye gidiyorum :D

DSGler gelmemiş şimdi sadece düzler geliyor. 

1.4 125 düz vites active 67 bin kayme. Poloyu takasa verip üstü kredi yapmayı planlamaktayım.

Bunda manüel klima var, sis farı yok, 16 alaşım jant var. Cruise control yok. Golfteki gibi CC sonradan takılabiliyorsa alırım gibime geliyor. 

Önce hayırlı olsun deyip, şu Polo yu da cumhuriyet Altını gibi kime takacağın belli oldu sonunda galiba :):):)):)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce hayırlı olsun deyip, şu Polo yu da cumhuriyet Altını gibi kime takacağın belli oldu sonunda galiba :):):)):)

dün gittim , maalesef araba hala gelmemiş , 2 haftaya gelir dediler, bu arada arabada sis farı varmış (köşe dönüş özelliği yokmuş).  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donanım listesi

http://www.skoda.com.tr/models/yeni-superb/donanim/

Fiyat listesi

http://www.skoda.com.tr/models/yeni-superb/Fiyat-Listesi/

Biraz inceledim Style donanımına sahip Superb, Titanium Mondeo ve Comfortline Passat seviyesinde. Ufak tefek farklar olsa da temelde bu yönde planlanmış gibi durmakta.(Genelde Mondeo donanımda daha cömert Navigasyon, ısıtmalı koltuk, oto park, gösterge ekranı,Sony vb)

Otomatik vites olmadan ciddi hedef karşılayacağını sanmıyorum ama bir kıyas yapmak gerekirse

Superb style 1.6 dizel manuel: 93.900

Mondeo Titanium 1.6 dizel manuel: 99.820 - Style 89.100

Passat Comfortline 1.6 dizel manuel: 101.800

Olması gerektiği gibi dizilmişler denilebilir, Avrupa'daki pahalı fiyatını doğuş iyice sindirmiş gibi duruyor. F/P olarak ise Mondeo hala liderliğini sürdürüyor. +1 yıl garanti ise ekstrası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.