Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus I' in 0 - 193 - Duvar testi !!

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Opelsizasla sitesinden bir arkadaş paylaşmış, aracı vs geçelim de yüksek hızda çarpışma neye benziyor aklımıza kazıyalım, daha bugün 3-4 kez 190 km ye çıktım B.esir yolunda şimdi aklıma bu görüntüler gelecektir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vay be...tüylerim diken diken oldu...teşekkürler Tolgacım...haklısın da...bazen bi sıkılıyom bi sıkılıyom...direkt sola gecip arkamdakini görmemle...yokolduğunu görmem bir oluyor bazen...hatta bugün birden arkamdaki doblo bir anda yokolunca dikizden "ulan acaba ışıkmı vardı da durdu ben görmedim" dedim...garip bir his...yapmasak iyi olucak...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten yüksek hız sevdamdan ağır ağır kurtuluyorum bu tür görüntüleri de görünce..

Bu arada Thema çok güzel, zaten adı her zaman 1.sınıf kaliteyle eş anlamlı olan bir araçtır bu konuda Mercedes sürücülerini bile kıskandırır.

Bu model Chyresler 300 ün Lancia tarafından daha elit hale getirilmişi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tevfik abi Matchbox dedin de dün bir Vw tosbağa aldım evde kütüphane rafında duruyor, bir üst katında da gene Vw minibüs, ilk çıkanlardan çok şekerler oğlana bile vermiyorum kırar bozar diye ;)

İlk nesil Ford Transit minibüs filan görsem kafayı yerim herhalde :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.