Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Yakup Benim ismimde BAYBORA olabilir mi???Bu arada ben her yazdığımda yazı şeklim değişiyor ya da böyle üstü,altı sağı solu çizik falan oluyor?Niye böyle*Sitede bir sorun mu var???? Hususi böyle çizik bıraktım ben de görünsün die....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taaaam ama her yeniden cevap yazışımda simgelerden biri basılı çıkıyor.....Neyse konuyu şeetmiim....

Şu Jantlarda güzel duruyor aslında ama bunlarda 18 İnç Sanırım.

thumb-126039.jpg

..Birde Yeni Focus 'un Temmuz ayında çıkartılan büyük kataloğunda da jant seçenekleri var,farklı bir 16 İnç Jant var, onu nasıl buluyorsunuz?Fotosunu pdf olduğu için buraya koyamadım bir türlü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Benim ismimde BAYBORA olabilir mi???Bu arada ben her yazdığımda yazı şeklim değişiyor ya da böyle üstü,altı sağı solu çizik falan oluyor?Niye böyle*Sitede bir sorun mu var???? Hususi böyle çizik bıraktım ben de görünsün die....

kafayı çekip gelmiştim şimdi ayıldım BAYBORA....BEY...gülmetken öldürmeyiniz insanları lütfen....alıcılarınızın ayarı bozulmuş..o yüzden anteni emirdağ yönüne çevirirseniz yazım hatalarınız düzelir...

benimde ismim Neyzen Tevfik olsun ozaman...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaklaşık 1 aydır yıkatmadım arabayı, jantlar siyahlaştı ve çok hoşuma gitti. Bunda arabanın rengi de etkili sanırım. İleride değiştirirsem siyah veya koyu renk jant alıcam. Geçenlerde i30 gördüm aynen benim bahsettiğim koyu renk jantları vardı çok güzel duruyordu. Bir de jantları değiştirdiğimde jantın göbegindeki ford yazısını yeni janta takabilirmiyim? oluyor mu öyle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaklaşık 1 aydır yıkatmadım arabayı, jantlar siyahlaştı ve çok hoşuma gitti. Bunda arabanın rengi de etkili sanırım. İleride değiştirirsem siyah veya koyu renk jant alıcam. Geçenlerde i30 gördüm aynen benim bahsettiğim koyu renk jantları vardı çok güzel duruyordu. Bir de jantları değiştirdiğimde jantın göbegindeki ford yazısını yeni janta takabilirmiyim? oluyor mu öyle

uyumlu ise olur ama hiç sanmıyorum uyum sağlayacağını abi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.