Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

39 dakika önce, Engin Uzunoğlu yazdı:

117 sayfa jant muhabbeti olmuş. Merak ettim kaç kişi jant aldı taktı :)

Şu jantı bulduk da almadık mı ? 

1310d1351129315-my-black-sparco-assetto-

15 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

2015_Renault_Megane_RS_265_Cup_facelift_Malaysia_-013-630x371.jpg

Anlıyorum seni Mert. O kadar da güzel değil diyorsun ve de haklısın galiba :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Anlıyorum seni Mert. O kadar da güzel değil diyorsun ve de haklısın galiba

Ben kendimi ifade edememişim :)

Bence focusun üzerinde, megane'ın üzerinde durduğundan çok daha güzel durur... Kaliper boyanmalı tabi ki, bunu da ekliyim.

Siz mutluluğu jantta arıyorsunuz fakat bu eksik kalıyor bence... Sadece jant koyunca, difüzör kısmı marşpiyeller ve ön tampon altındaki kara plastik ultra dandik adi pis nalet şeyler jantın güzelliğini de gölgeleyecek... "Jant bulamıyorum" sürecindeyken aslında önce bunlara el atsaydınız ve jantı en son bir çilek edasıyla arabaya taksak daha güzel olacaktı sanki... Hepsi "money talks" olayı tabi ki biliyorum ama tek başına bu jantlar sizi mutlu etmeeeeez... 

sonuç olarak megane jantı çok güzel, 17 olması elimdeki lastiklere uyması ve kaliperleriminde boyalı olması sebebiyle bende bir ara "acaba alsam mı" dedirtti ama spor jantlarımı görmemeye bir gün olsun dayanamam :) 

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Şerefsizim aradığım jantı buldum :) Tabii ki focusa uyumlu değil, 20" Porsche icin bir jant. Bu jant Mustang GT350R in çakması. Arceo marka üstünde kod olarak F6920 yazıyor. 20" F69 gibi anladım. Aradım bulamadım. Ithalatcisi aricioglu firmasının sahibinden listesinde de görünmüyor. Focus için bulan goren olursa haber versin :) 

IMAG1160.jpg

IMAG1161.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şerefsizim aradığım jantı buldum [emoji4] Tabii ki focusa uyumlu değil, 20" Porsche icin bir jant. Bu jant Mustang GT350R in çakması. Arceo marka üstünde kod olarak F6920 yazıyor. 20" F69 gibi anladım. Aradım bulamadım. Ithalatcisi aricioglu firmasının sahibinden listesinde de görünmüyor. Focus için bulan goren olursa haber versin [emoji4] 

IMAG1160.thumb.jpg.ef80fa2c4b49b0f30ca877e4ec32cd61.jpg
IMAG1161.thumb.jpg.86b403b313a7f7e7b2a204c39eda0e63.jpg

İş görmez mi çok benziyor bu

PEVGEOT RCZ JANTI 19" ORJINAL FIRAT OTO LASTİK DE
İlan No: 348405748
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-pevgeot-rcz-janti-19-orjinal-firat-oto-lastik-de-348405748/detay
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

İş görmez mi çok benziyor bu

PEVGEOT RCZ JANTI 19" ORJINAL FIRAT OTO LASTİK DE
İlan No: 348405748
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-pevgeot-rcz-janti-19-orjinal-firat-oto-lastik-de-348405748/detay

Yok beğenmedim ben.

Benim dediğimde kollar merkezden çıktıktan sonra açılaniyor ya hastasıyım o görüntünün :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.