Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

@Serdar Eryürekli bir markaya mal olmus bi jant tercihinden vazgeçtim. Teşekkürler

@Gürkan Çakıroğlu heryerde olan ford jantlarindan istemiyorum. Azcik farkli bisi olsun diye bakiyorum kormetalde guzel modeller var mesela

http://www.kormetal.com/wheeldetails.aspx?wheelid=123

Bu daha uygun gibi

1178.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sunday, January 22, 2017 - 09:29 tarihinde, Olcay Sert yazdı:

@Serdar Eryürekli bir markaya mal olmus bi jant tercihinden vazgeçtim. Teşekkürler

@Gürkan Çakıroğlu heryerde olan ford jantlarindan istemiyorum. Azcik farkli bisi olsun diye bakiyorum kormetalde guzel modeller var mesela

http://www.kormetal.com/wheeldetails.aspx?wheelid=123

Bu daha uygun gibi

1178.jpg

Km de güzel jantlar var ama fiyat orijinal jantlarla neredeyse aynı. Tek janta 460 TL vereceksek niye km yı seçelim ki?

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, hüseyin ipek yazdı:

Km de güzel jantlar var ama fiyat orijinal jantlarla neredeyse aynı. Tek janta 460 TL vereceksek niye km yı seçelim ki?

Henuz secim konusundayim lakin liste fiyatindan hic bi seyi alma huyum yoktur. Gider pazarlik yapariz uygunsa aliriz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bugün bir jant beni heyecanlandırdı fakat yanlış alarm muhtemelen :( 

Sahibinden de 5x108 jantları ararken tam istediğim jantı buldum. Gözlerime inanmadım. Ford focus RS in siyah 19 jantına benzeyen bir jant 

brand-new-genuine-renault-sport-clio-iv-

Fakat ilanda renault clioRS ve megane ın orjinal jantı olduğu yazıyor.  Bu beni kıllandırmadı değil. 

sahibinden ilanı

Sonra baktım meganeların PCD 5x114,3 . Satanlar bilmiyor muhtemelen. Ben yine de focusa olur mu diye mesaj attım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.