Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Orjinal kuga jantı abi. :) 17" 800 tl bırakıyor. :)

berat, bu jantlar epeydir satılıktı 1400 TL'den. aynı kişi mi satıyor emin değilim. Bu kişi almış ama sonra memnun kalmamış ve satıyor olabilir. Neden sattığına iyi bakmak gerekir! eğrilik vs. olmasın... yoksa çok güzel jantlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Memleket soğuk,kar kış kıyamet. Kışlık lastik şart malumunuz. Her sene tak çıkart bir sürü zaman ve maliyet. Sök tak 20*4=80 bir de yazın yazlıkları takmak 20*4=80 toplamda senelik 160 tl. Şimdi aracın hem görüntüsünü değiştirmek maksatlı hem de zamandan ve maliyetten tasarruf jant almak istiyorum 4 adet. Çıkma baktım Mca jantları (trend ve style) hoşuma gitmedi. 2 adet ilan buldum birisi 16 birisi 17. Jantların biri boyalı diğeri boya istiyor. Sizce bunlar iş görür mi araca yakışır mı? 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-16-inc-fort-focus-jant-takimi-387069561/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-sifir-ayarinda-temiz-ve-ciziksiz-tertemiz-17-alasimli-jant-271502913/detay/

17 olan güzelmiş. F3 tit jantına benziyor.

Bijon aralığı 5x110 yazmış. Yanlıs yazmışsa iyice ögrenmek lazım. Yada 5x110 ise f3 e uyarmı? Bizim bijon aralıkları 5x108.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

48 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

berat, bu jantlar epeydir satılıktı 1400 TL'den. aynı kişi mi satıyor emin değilim. Bu kişi almış ama sonra memnun kalmamış ve satıyor olabilir. Neden sattığına iyi bakmak gerekir! eğrilik vs. olmasın... yoksa çok güzel jantlar

Ankara da tanıdık olsaydı gidip bakardı ha. 800 e bedava ki sorma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendisi de öyle dedi. 1400 TL'den düşürdüm diye. Boyalı olduğunu anladım sordum bana aşağıdaki cevabı attı. Akabinde aradı... Ankara ford yetkili servisinde çalışıyorum müdürüm felan dedi hatırlamıyorum şimdi. Kırık olabilir diye çakiniyorum boyalı olması benim için daha iyi. Nasıl anlarız kırık kaynak oldugunu acaba?

Bijon aralığı 5x110 yazmış. Yanlıs yazmışsa iyice ögrenmek lazım. Yada 5x110 ise f3 e uyarmı? Bizim bijon aralıkları 5x108.

Yanlış yazmış diye düşünüyorum. Kuga cmax ve mondeo aynı Bijon aralıpında biliyorum ama?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Kendisi de öyle dedi. 1400 TL'den düşürdüm diye. Boyalı olduğunu anladım sordum bana aşağıdaki cevabı attı. Akabinde aradı... Ankara ford yetkili servisinde çalışıyorum müdürüm felan dedi hatırlamıyorum şimdi. Kırık olabilir diye çakiniyorum boyalı olması benim için daha iyi. Nasıl anlarız kırık kaynak oldugunu acaba?

Kaynak illaki belli olur. Gözle görmeden almak olmaz bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/16/2017 - 23:17 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

fordun hepsi 5*108

Değil, 4 bijon olanları unuttun.

--1 dakika sonra eklendi--
1/16/2017 - 20:14 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Kaynak illaki belli olur. Gözle görmeden almak olmaz bence

Olmaz, adamlar öyle bir kaynak atıp öyle bir temizliyorlar üstüne öyle bir boya atıyorlar ki, görse üreticisi arkadaşları ar-ge uzmanı diye işe alırlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Servet Ö. yazdı:

Değil, 4 bijon olanları unuttun.

--1 dakika sonra eklendi--

Olmaz, adamlar öyle bir kaynak atıp öyle bir temizliyorlar üstüne öyle bir boya atıyorlar ki, görse üreticisi arkadaşları ar-ge uzmanı diye işe alırlar.

5 olanların hepsi 108 demek istedim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şunlardan almak niyetindeyim görüşleriniz benim için önemli. birde bu jantlar 18. çok konforsuz oldukları ve sırf bu yüzden tekrar 16 janta geri dönen yorumlar okudum. 

nasıl durmuş? not: acemi fotoşopçu bu kadar oluyo
focus 18 opc jant.jpg

Opel Astra veya İnsignia olsaydı aracınız tamam budur! derdim ama bizim araçlara yakışmıyor, çok çakma duruyor. (bence)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.