Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Kasım da alacağım beyaz focusuma güzel bir jant almak istiyorum malum sizlerin değerli fikirlerine ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum

Şimiden ilk sorum focus 3 lerin bijon aralığı ?

bi tane buldum momo wrs 17'' sizce nasıl gider mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz için birkaç alternatif bulunabilir anck candy red için en güzel jant ojinal 5 kollu FIII jantı.

Mondi deki jantı bende çok severim ancak şu resimdeki jantın havasını asla veremez.

23.10.2011 - 22:07 tarihinde, YkP CgTy yazdı:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf 0km. tdci collectionlar ne kadar?

titanium yok ama collection vardır herhalde ellerinde değil mi?

Donanım olarak değilde HB olarak hiçbir bayide yok. 2 hafta önce 444 36 73 den sordum ben HB dizel tit. hangi bayide var diye, tit. donanım yok hiçbir bayide dediler, sadece trend-x 2-3 bayide var dedi. Adana, İzmir ve İstanbul'du sanırım. Olan bayilerin telefonlarınıda alıp aradım ama satıldı dediler bayilerde, fatura henüz kesilmediği için sistemde gözüküyor olabilir dediler.

Ama sedan collection ve titanium donanım ikiside var biçok bayide. Kayseri'deki bayide var mesele 2 donanımın sedanı ama collecitona 46 titaniuma 52 fiyat çekiyorlar. O fiyata f3 style alınır :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2,5 lara hala 46-52 Bin TL para mı istiyorlar?Hayret Bişiii....

O beş Kollular sadece 18 İNÇ...17 İnÇ yok o jantlarda..18 İnÇ Jantı ve ince yanağı da Türkiyede Kullanmak cesaret ister...Her yer tangır tungur Çukur,pata küte ezersiniz lastiği de jantıda...Ben yaparsam 17 İnÇ yaparım o da artık 2-3 sene sonra ancak....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2,5 lara hala 46-52 Bin TL para mı istiyorlar?Hayret Bişiii....

O beş Kollular sadece 18 İNÇ...17 İnÇ yok o jantlarda..18 İnÇ Jantı ve ince yanağı da Türkiyede Kullanmak cesaret ister...Her yer tangır tungur Çukur,pata küte ezersiniz lastiği de jantıda...Ben yaparsam 17 İnÇ yaparım o da artık 2-3 sene sonra ancak....

Abi 17 bile haram daaa :kıhkıh: gönül istiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende işte bora abi orjinal 5 kollunun 17'' olmadığı için mecburen ona en yakın jant modelini bulacam.Öyle ayarlayacam ki bayiye aracı almaya giderken 4 tane 17'' jant ve kışlık lastiklerele gidecem.Yerinde değişecem hemen :kıhkıh: lastikçi ile Öle anlaştık ayıptır sÖlemesi .Bu arada focus 3 lerin bijon aralığı kaç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.