Jump to content

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız

• Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şu an görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

2015 Yeni Ford Mondeo Tam Donanım Listesi Ve Fiyatları

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Haldun K yazdı:

Carplay veya Android auto ile Google maps kullanmak çok keyifli. Sync 3 çok önemli bence de, bir de anahtarsiz giriş gelirse mondeoyu yenileme zamanı geldi diye düşünebilirim :aman:

Mümkün olan her yerde dile getirmeye çalışıyorum acizane :D Bu sene geçti artık, seneye ne olacak bakalım.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Mümkün olan her yerde dile getirmeye çalışıyorum acizane :D Bu sene geçti artık, seneye ne olacak bakalım.

Hadi carplay yeni teknoloji, ona eyvallah da , anahtarsiz girişin mondeo sınıfında bir arabada opsiyon olarak bile olmamasını aklım almıyor. Neyseki almanya'da sunmaya başladığı bilgisini aldım sizden , ışık göründü artık. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
25.01.2017 - 11:52 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

2017 model, Mondeo Titanium'dan navigasyonu çıkarttırlar. Neyseki SYNC 3 artık hepsinde standart, eksikliğinin hissedileceğini sanmıyorum.

25.01.2017 - 12:27 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:

geriye doğru atılmış bir adım değilde hafif bir rejim olmuş :) sync3 olduktan sonra ne gerek var navigasyona... :claps:

Lenn, navigasyona dokanmayın :D 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo'da Konfor Paket içeriği hakkında bilgisi olan var mı ? 

Bir de Navigasyon şu an satılan araçlardan çıkarıldı mı ? Bakıyorum opsiyon listesinde de sunulmamış ...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 dakika önce, Ozan F. yazdı:

Mondeo'da Konfor Paket içeriği hakkında bilgisi olan var mı ? 

Bir de Navigasyon şu an satılan araçlardan çıkarıldı mı ? Bakıyorum opsiyon listesinde de sunulmamış ...

Konfor: Parçalı deri koltuk (içi nubuk) ve 10 yönlü elektrikli koltuk.

Navigasyon yok artık 1 sayfa önce detayları mevcut :) 

https://www.focusclubtr.com/topic/10941-mondeoya-ufak-dokunuş-türkiye/

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navigasyonun opsiyon bile olmaması kötü olmuş....

En sevdiğim koltuk döşemesi parçalı olandı zaten...çok teşekkür ederim...

--5 dakika sonra eklendi--

hocam bir sorum daha olacak...sync 3 incelemeni izedim, güzel olmuş incelemeniz ama orda çözemedim..telefonumuzu ekrana aktarabiliyoruz , ancak telefonun web tarayıcısı falan da araba ekranında görülebiliyor mu ? yani telefonda izlediim youtube videosunu ya  da telefonda gezdiğim internet sayfalarını da araba ekranına aktarabiliyor muyum ? 

Ozan F. tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer Konular

• Yazan: Yakup Çağatay
      2017 İstanbul AutoShow'da sergilenen Fiat 124 Spider'ın fiyat ve donanım listesini paylaşıyorum.

Lusso 1.4 MultiAir 140 HP Manuel - 150.000 TL
      Lusso 1.4 MultiAir 140 HP Otomatik (6 ileri) - 165.000 TL

Metalik 1.250 TL
      Sedefli 2.500 TL 
      Gusto Paketi 10.000 TL

2 adet donanım seçeneğine sahip biri Classica diğeri Lusso

Temel donanımları yazacağım uzatmadan

Classica
      ABS, EBD, BAS, ESP, TCS, MSR, DST, TMPS, HLA, 4 Airbag Gündüz sürüş farı Çift egzoz 16'' alaşım jant Elektrikli yan ayna Manuel klima Anahtarsız çalıştırma 7'' multimedya BT - DAB - 2x USB - 4 Hop.  
      Bunun üstüne LUSSO
      Ön sis farı Geri görüş kamerası 17'' alaşım jant Otomatik klima Anahtarsız giriş sis. Deri döşeme Park sensörü Far yıkama Navigasyon  
      LUSSO üstüne alınabilen GUSTO Paketi

Full LED ön far Far sensörü Yağmur sensörü Adaptif ön far sistemi BOSE ses sistemi (9 hoparlör)  

1.4 Turbo benzinli motor 140 ps güç 240 Nm tork üretiyor. 0'dan 100'e 7.5 sn ve 7.6 sn'de çıkıyor.  Son hız 215 km/h. Boş ağırlık 1050-70 kg. Bagaj 140 lt. Tüketim ortalama 6.4-6.6 LT

Unutmadan şu an satılık araç yok, bunlar show amaçlı gelmiş henüz.

• Yazan: tamer beştek
      merhaba, 8 sene MK 2 kasa manuel bir focus kullandıktan sonra ilk kez heves edip 1.0 tam otomatik ecoboost fiesta aldım. Araçtan çok memnun olmama rağmen malesef sarfiyat konusunda ciddi canımı sıkan gelişmeler oldu. Aracın deposu 42 lt ve İstanbul trafiğinde 400-430 km ancak yol yapıyor ki bu da 10 lt / 100 km değerini veriyor servis araç normal diyip duruyor ve bu aracın katalog verisi 6,9 lt/100km !! hayatımda başka marka kullanmamama rağmen ford 'la sanırım mahkemelik olacağız gibi konuyu yorumlayabilirmisiniz lütfen . Zira buradaki herkes ciddi bir 1.0 ecoboost kullanıcısı yorumlarınız benim için çok kıymetli (NOT:Bu arada aracı ilk aldığımda sarfiyat 14lt/100 km lerde idi buaralara kadar azaldı şu anda 1500 km de yol yapıldı , Aracı servis uzun yolda denedi onlarda 6 lt/100 km buldu bu denemeninde katalog verisi 4,2 lt/100 km)
    • Yazan: Yakup Çağatay
      Türkiye'de ilk kez yine tabiki burada
      2015 Ford C-max Donanım Listesi (Makyajlı C-MAX)
      Trend:
      - 16'' alüminyum alaşım jantlar
      - Ön sis farları
      - Hız kontrol sistemi
      - Yan perde hava yastıkları
      - Ford Sync 1.1 ve Acil durum yardımı
      - Deri direksiyon simidi
      - Yokuş kalkış desteği
      - Ford MyKey
      Titanium:
      - Elektrikli katlanan yan aynalar
      - Anahtarsız çalıştırma
      - Otomatik Klima (1.5 ecoboost: trend donanım ile de standart.)
      - Otomatik yanan ön farlar
      - Yağmur sensörü
      - Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
      - Arka hava menfezleri
      - Otomatik çocuk kapı kilidi
      - Çocuk gözlem aynası
      - Gündüz yanan Led ön farlar
      - 8'' dokunmatik ekran & Ford Sync 2
      - Otomatik dikey ve paralel park
      - Paralel park çıkış yardımı
      - Arka koltuk emniyet kemeri uyarısı (Net değil belki hepsinde)
      Grand ile
      - 3. Sıra koltuklar
      - Kayar arka kapılar
      - Tavan Rayları
      Opsiyon Listesi
      Trend:
      Gelişmiş Otomatik Park Sistemi
      -Otomatik Dikey Park
      -Otomatik Paralel Park
      - Paralel park çıkış yardımcısı

Titanium:
      X Paket
      - 17'' aluminyum alaşım jantlar
      - Panoramik cam tavan
      - Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi (bu yeni geldi)
      - Akıllı bagaj sistemi (bu yeni geli)
      - Isıtmalı ön cam
      - Arka yan camlara entegre güneşlikler (Ayrıca arka cam siyah)

Bi-Xenon Farlar ve Dinamik Ön Far Sistemi
      Tekno Paket
      - Aktif Şehirİçi Güvenlik Sistemi
      - Şerit Takip Sistemi
      - Şeritte Kalma yardımcısı
      - Sürücü Dikkat Takip Sistemi
      - Otomatik uzun far
      - Kör Nokta Uyarı Sistemi
      - Çapraz trafik uyarı sistemi 

Navigasyon Paketi
      - Geri görüş kamerası ile 

NOT: 01.01.2018 üretimi itibari ile araçlarda aktif şehiriçi güvenlik sistemi standart sunulmaya başlanmıştır.

AĞUSTOS İTİBARIYLA TAM LİSTE:   cmax.pdf
      Motorlar
      Benzinli:
      --> 1.6 ti-vct 125 Ps Manuel 
      125 ps - 159 Nm Tork
      Tüketim: 8.4 - 5.2 - 6.4   / CO2: 149
      --> 1.5 Ecoboost 182 PS - 6 ileri Otomatik Şanzıman - S&S ile
      182 ps (6000 rpm) 240 Nm (1600 rpm) 
      0-100 Hızlanma ve Son hız: 9.2 sn ve 213 km/h
      Tüketim: 8.9 - 5.1 - 6.5 lt / CO2: 149
      Dizel:
      --> 1.6 Tdci 115 PS - 6 ileri Manuel Şanzıman - S&S ile 
      115 ps - 270 Nm
      0-100 Hızlanma ve Son hız: 11.3 sn ve 184 km/h  
      Tüketim: 5.4 - 4.0 - 4.5 lt  / CO2: 117

1.5 Tdci 120 PS - 6 ileri PowerShift Otomatik Şanzıman - S&S ile  (2016 OCAK)
      120 ps (3600 rpm) 300 Nm (1750 rpm) 
      0-100 Hızlanma ve Son hız: 12.4 sn ve 184 km/h  
      Tüketim: 5.0 - 4.1 - 4.4 lt  / CO2: 115

NOT: 1.6 Ti-vct grand c-max ile gelmiyor. Yani sadece otomatik benzinli var şuan bu cephede. Ayrıca 1 Eylül'den sonra Grand C-max manuel dizeli 1.5 tdci olarak gelecek. Normal C-max 1.6 dizel ile devam fakat s&s mevcut hepsinde.

Ek: Silecek suyu fıskiyeleri ön camın önüne gizlendi, bagaj tutamağı lazer kesin ile bagaj kapağına entegre edildi. 

Yeni Renkler: Kiremit Kırmızı (Lansman fotoğraflarında gördüğümüz. BKNZ: Ana başlığımız)
      Teknotik Gri ve Tundra Kahverengi (Yine lansman rengi bunlar)

İç tasarım olarak ekranlara girelim; artık alt donanımda da gösterge önü TFT ekran ve Müzik sistemi de 4'' renkli ekran ile geliyor fakat kol dayama Trend ile sunulmuyor.

İlk fiyatları burada: http://www.focusclubtr.com/topic/10097-2015-ford-c-max-donanım-motor-listesi-türkiye-fiyatları/?do=findComment&comment=310404

• Yazan: Uğur Akdaş
      Keyifli Pazarlar
      Aracın gövdesinde teyp, dijital klima kontrol paneli, cam ısıtma düğmesinin paneli ve altındaki algılayıcı pervaneli sensörü bir de torpido kısmını söktük, hepsinin bağlantıları çıkartıldı ve iş bitince geri takılıp toplandı. Şimdi özellikle sabah ilk çalıştırmanın peşine defalarca klima auto modunda devreye giriyor, kapatıyorum yine tekrarlıyor. Birde camlar tek dokunuşla kapanmıyor illaki tuşu tutmak gerekiyor. Akü başlarını söküp bekle düzelir diyen oldu ama maalesef yaramadı. Tecrübesi ya da bilgisi olan var mıdır ?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.