Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Ford Mondeo Tam Donanım Listesi Ve Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

7 dakika önce, Soner Perk said:

Led far Titanium da standart olacak diye hatırlıyorum, o nedenle örneklerde  dahil etmedim

Yok hocam öyle bir şey :) Buradan başka siteleri okuyorsunuz sanırım.

İndirim keşke yapılsa ama hiç sanmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Yok hocam öyle bir şey :) Buradan başka siteleri okuyorsunuz sanırım.

İndirim keşke yapılsa ama hiç sanmıyorum. 

pardon , yanlış hatırlamışım, doğrusu sis farı çerçevesine adapte led gündüz farı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Mehmet Avcı said:

Ford'un internet sitesinden 1,6 dizel ile araç oluşturduğumda resimde görülen ve görünmeyen paketler çıktı var mı içeriği görünmeyenlerle ilgili bilgisi olan?

dizel.JPG

Bilmece bulmaca gibi olmuş. Siteyi hazırlayanı pataklamak lazım :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Soner Perk said:

Bu fiyatları yayınlamanın bir sebebi olmalı. 

Şu an 2016 satışı var mı ki?

düne kadar sipariş bile almıyorlardı

Fiyat çıkmadan sipariş alamazlardı tabiki, şimdi verebilirsiniz ve Şubat sonunda teslim alırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Soner Perk said:

Bana Şubat ayı için sipariş alıyoruz, teslimatta Nisan başı olur dediler

fiyat ise teslimat esnasında ki geçerli, siparişte ki değil demişlerdi

bunu söyleyen bayi Tepretoğulları ve Ataşehir Otokoç

Doğrudur olabilir bayiller zaten benim dediğim dönem için siparişlerini geçmişlerdir sizin istediğiniz araç bunlar arasında yoksa ilerleyen dönem için sizi listeye alırlar. Fiyat için şimdi kesin konuşurlar eskiden böyle demeleri gayet doğal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam tüm bildiklerimizi harfiyen ve ivedilikle buraya giriyoruz zaten. Ek bir bilgimiz yok maalesef.

Net tarih belli olursa yine yazarız mutlaka.

Biz İngilizler kadar fakir değiliz 2.0'a da binemiyoruz :) Onlar da 1 hafta öncesine kadar 1.6 tdci siparişi geçiyordu bunlar şimdi 1.5 siparişi geçiyor. Batının hep görmek istediğimiz kısmını görmeyelim :) Bize de 1.5 tdci gelecek merak  etmeyin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forda da şunu gördüm; Avrupa da şu var, bizde yok konularına pekte girmemek gerekiyor. Otosan ne seçenekler getiriyorsa içinden kendine en uygununu seçeceksin. Olamayacak beklentilere girersen hayal kırıklığı yaratıyor, almaktan vaz geçebilirsin de. O nedenle makul davranmak en hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

(**)Navigasyon Paketi opsiyonu bayi alış fiyatında SD Card bedeli yer almamaktadır. Ancak nihai müşterinin tam bedeli öğrenebilmesi için Navigasyon Paketinin Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı fiktif bir bayi kar marjı ile SD kart bedeli de yer alacak şekilde oluşturulmuştur. 

Bu not olarak kalsın :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.