Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Ford Mondeo Tam Donanım Listesi Ve Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Haldun K yazdı:

Carplay veya Android auto ile Google maps kullanmak çok keyifli. Sync 3 çok önemli bence de, bir de anahtarsiz giriş gelirse mondeoyu yenileme zamanı geldi diye düşünebilirim :aman:

Mümkün olan her yerde dile getirmeye çalışıyorum acizane :D Bu sene geçti artık, seneye ne olacak bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Mümkün olan her yerde dile getirmeye çalışıyorum acizane :D Bu sene geçti artık, seneye ne olacak bakalım.

Hadi carplay yeni teknoloji, ona eyvallah da , anahtarsiz girişin mondeo sınıfında bir arabada opsiyon olarak bile olmamasını aklım almıyor. Neyseki almanya'da sunmaya başladığı bilgisini aldım sizden , ışık göründü artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.01.2017 - 11:52 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

2017 model, Mondeo Titanium'dan navigasyonu çıkarttırlar. Neyseki SYNC 3 artık hepsinde standart, eksikliğinin hissedileceğini sanmıyorum.

25.01.2017 - 12:27 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:

geriye doğru atılmış bir adım değilde hafif bir rejim olmuş :) sync3 olduktan sonra ne gerek var navigasyona... :claps:

Lenn, navigasyona dokanmayın :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
4 dakika önce, Ozan F. yazdı:

Mondeo'da Konfor Paket içeriği hakkında bilgisi olan var mı ? 

Bir de Navigasyon şu an satılan araçlardan çıkarıldı mı ? Bakıyorum opsiyon listesinde de sunulmamış ...

Konfor: Parçalı deri koltuk (içi nubuk) ve 10 yönlü elektrikli koltuk.

Navigasyon yok artık 1 sayfa önce detayları mevcut :) 

https://www.focusclubtr.com/topic/10941-mondeoya-ufak-dokunuş-türkiye/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navigasyonun opsiyon bile olmaması kötü olmuş....

En sevdiğim koltuk döşemesi parçalı olandı zaten...çok teşekkür ederim...

--5 dakika sonra eklendi--

hocam bir sorum daha olacak...sync 3 incelemeni izedim, güzel olmuş incelemeniz ama orda çözemedim..telefonumuzu ekrana aktarabiliyoruz , ancak telefonun web tarayıcısı falan da araba ekranında görülebiliyor mu ? yani telefonda izlediim youtube videosunu ya  da telefonda gezdiğim internet sayfalarını da araba ekranına aktarabiliyor muyum ? 

Ozan F. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.